Skocz do zawartości

Pojazd 3D : "landrover freelander"


krzyhhh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm.. pierwszym moim autem był fiat500 i on był z tutoriala.. a kiedy chciałem zrobić coś nie z tutka to klikałem landa (ta bryka jest poprostu cool ;) )ale kiedy znalazłem tutoriala to się załamałem... :/ gdzieś tak w połowie pracy.. chciałem przerwać robote.. bo pomyślałem "bez sensu".. ale ktoś mnie przekonał.. (niestety jak miałem już tutoriala to ciekawość wygrała.. i jest troche w nim z tutoriala)... no ale cóż.. następnm razem zrobie inny..( ale najpierw poszukam czy nic do danego modelu auta nie ma) ;))

Jeżeli chodzi o światło, scene ,materiały.. wiadomo że to moja wina.. ale to jest jeden z pierwszych modeli renderowanych w vrayu więc... ;) uczę sie. dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniże poziom cukru, bo jeszcze ktoś tu cukrzycy dostanie.

Model wcale nie jest dobry, proponuje zerknąc na słupki boczne, czy okolice łączenia przedniego słupka z nadkolem. Poza tym krawędzie drzwi są zbyt obłe. Materialy - przepalone klosze reflektorow, lustrzane felgi. Oświetlenie tez nie najlepsze - takiego sie nie raczej nie uswiadczy w naturze.

Ogólnie rzecz biorąc - tragedii nie ma, ale zeby powiedziec ze ten model jest dobry, nalezałoby spędzic nad nim jeszcze troche czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie all (cały w.i.p. ) oraz coś z innego forum.. :/ (to są baardzo stare rendery niektóre wakacyjne.. czli wiele błędów siatki poprawiłem które są tam widoczne.. )

 

http://pstryk.net/~pock/krzyhhh/landroverfreeloader/

 

http://3dr.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=83&sid=a9a6bb46d89d12bffb488b61e9e85644

 

mam nadzieje że wam to wystarczy.. aby mnie zjeczać.. ;))) narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności