Skocz do zawartości

Quixel 2020 nie działa, bo za darmo? :)


bayamozaya

Rekomendowane odpowiedzi

szanowni fachowcy, dziadek Yarek ma problem,  Quixer 2020 za dramo i cieszę się ogromnie, ale nie cieszę się ogromnie, bo skubaniec nie chce wystartować i ucieszyć mnie.

Się zainstalował i uruchamia, ale  przy próbie  uruchomienia któregokolwiek z mixów  działanie kończy się na "adding layers: 5 of 6..." i... koniec 😞 .

Czy ktoś z Was też może taki kłopot miał?

instalowałem i pobierałem chyba z pięć albo i dziesięć razy, przodem,  tyłem,  pod górkę,  wyłączoną zaporą  z włączoną zaporą, wylogowany i zalogowany  w Quixelu... i brak mi już pomysłów. Może ktoś pomysł ma?

Jaką wajchę przestawić aby działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na windzie 10. Dziala. Na jakiej windozie go masz? Bo ja przesiadlem sie na 10ke jakos z 2 tygodnie temu i nie mam wielu problemow jakie mialem na 7ce. Ludzie tak pluja na ten system a poki co moje doswiadczenia sa zupelnie odmienne od tego co mozna w necie przeczytac.
Jesli jestes jeszcze na 7ce to polecam przesiadke. Innych pomyslow nie mam niestety, bo u mnie dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku Windows 10. jestem na Windows 10.

Quixel Bridge działa świetnie i wszystko co mam na komputerze działa świetnie, a ta cholera nie chce.

 

ps. dzięki za zainteresowanie 🙂

Edytowane przez bayamozaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na grupie quixcela, jeśli miałeś wcześniejszego mixera to wywal folder quixcel w folderze users, roaming, locals czy gdzieś tam ewentualnie w moich dokumentach. Nie pamiętam gdzie dokładnie to było ale czasami czy to mixer czy bridge działał niepoprawnie lub ładował się bez końca bo jakieś śmieci w tych folderach zostawały. Ale najlepiej napisz na grupie facebokowej to tam nawet Teddy Bergsman Lind może odpowiedzieć 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Destroyer said:

Ale najlepiej napisz na grupie facebokowej

Moglbys dac linka do tej grupy? Moze tam ktos odpowie na pytanie czy i kiedy maja zamiar dodac wsparcie dla kontroli przezroczystosci i rozmiaru pedzla przez piorko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności