Skocz do zawartości

Scaena 3D: strażnik...


BLADE

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pracuje nad czymś co widać w załączniku. jest to bardziej render poglądowy niż scena.... wiele do zorobienia i poprawienia. w celu wyprzedzenia komentarzy mówie co.... detale zamku, tekstury kolesia, kadr i kilka innych. zobaczymy jak potoczą mi sie dalsze prace nad tą sceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i ja bym mu ten miecz potezniejszy zrobil, nie od parady ma bicepsa :)

pozdrawiam

 

bicepsa to on chyba wogole niema bo z tego co widze to jest to szkielet... kurcze mam wrazenie ze gdzies juz takiego szkielecika widzialem... dokladnie w takiej pozie... tylko za cholere nie moge sobie przypomniec gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc zaczne od poczatku.... nad kadrem sie wciaz zastanawiam.... zobaczymy co mi przyjdzie do glowy. postac jest ucięta z prostej przczyny.... narazie jest wymodelowana do połowy.... miecz bedzie zmieniony bo ten to narazie prowizorka... co do podobienstwa postaci do jakiejś innej.... to nie wzorowalem sie na niczym może jedynie troche hełm.. mianowicie jesli ktoś grał w warhammer: dark omen to znajdzie podobieństwo. co do detali to musze nad tym popracowac.... poza tym jeśli chodzi o fizycznosc postaci tzn czy ma ten biceps czy nie... to odpowiedx chyba jest prosta.. poza tym magia (fantazy) rzadzi sie swymi prawami więc gosć nie musi wyglądać na mega siłacz.... ale to tak jako żart :P nad swiatłem jeszcze popracuje ale z drugiej strony miało być raczej ciemno... no chyba że ja mam za jasno ustawiony monitor i widze to inaczej. może jutro lub jeszcze dzisiaj będzie jakis update..... pozdrawiam i dziękuje za wszelkie komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności