Skocz do zawartości

[WIP] WW2 V2 Bunker Scene


DuzeZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, dawno nic tu nie pokazywałem więc czas wrócić do żywych z czymś świeższym 🙂 Taką oto scenkę sobie skrobie już od dłuzszego czasu, zacząłem ją na kursie z Clintonem Crumplerem na CG Master Academy i powoli zbliżam się do końca. Jestem na etapie kończenia propów i wypełnianią nimi sceny, a na sam koniec jeszcze zamierzam sporo popracować nad oświetleniem. Aktualne jest tymczasowe. Trzy shoty ze scenki i trochę najświeższych propów 🙂 Oczywiście konstruktywny feedback zawsze mile widziany!

 

 

HighresScreenshot00099.png

HighresScreenshot00094.png

HighresScreenshot00103.png

 

alarm2.png.6f08ecedd00dc57ff46d8f6114ae07c8.pngalarm1.png.c43f085341b00821c8cfbc60548e33ca.png

fuel3.png.30c0dc8477ab1a011a9356c96eb08a95.pngfuel1.png.61e6263f6bbdb305eb1e68b6afd41af3.png

Edytowane przez DuzeZ
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe słowa! Propsy to taki standard, po zrobieniu HP i LP wrzucam do substance paintera, tam wypalam texturki i robie albedo, trochę korzystam z gotowych materiałów w painterze, troche mieszam z texturami z neta aż efekt będzie wmiare zadowalający 😉 Flagi owszem, wrzuciłem je jako placeholdery tak samo jak beczki czy dźwig, dlatego mogą wyglądać dziwnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem takie wrażenie w pewnych ujęciach i myślę, że to może wynikać z samego ruchu kamery. Zwróce na to większą uwagę w przyszłości, w zasadzie to mój pierwszy filmik więc błędy są nieuniknione na tym etapie 😉 Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności