Skocz do zawartości

Teczka 3d/2d: brainchild.pl (art dump)


brain

Rekomendowane odpowiedzi

brian przystopuj trochę chłopie bo od samego oglądania dostaje oczopląsu 😉 i depresji że tak mało contentu z siebie wypuszczam w porównaniu z tobą 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 16:40, Mortom napisał:

brian przystopuj trochę chłopie bo od samego oglądania dostaje oczopląsu 😉 i depresji że tak mało contentu z siebie wypuszczam w porównaniu z tobą 🙂 

Nie no ja sobie tu robię powoli 😛 Mogę przyspieszyć, jak chcesz?! 😄 

Jedziemy dalej 😛

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mortom napisał:

O to pan brain to widzę sławny Youtuber! No no...
Przyznaj się, jesteś robotem/SI ?! A sen to nazwa czynności która jest ci całkowicie obca?! 😄 

"Sławny YTber", hahaha - dobre. 😄 To gdzie są te moje MILIONY $$ ?! 😄

Jak zacznę wrzucać 4 filmy na dzień to może i wtedy braknie snu 😄 Na razie jest jeszcze ok hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... każdy TYber tak mówi a w garażu stoi Lambo. No a do sklepu helicopter bo na nogach to już passé!  😉

23k subskrybentów * 400 zł za jednego... łooo panie! Miliony jak nic! 😉   
No i nie wspominam już o sponsorach wysyłających najnowsze zabawki komputerowe co tydzień! 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, bardziej 23k subów i 400zł na miesiąc 😄 Za 2500 miesięcy zarobię swój pierwszy milion na YT! 😄

No czekam na tych sponsorów hehehe, pewnie do spamu trafiają ich wiadomości i dlatego ich nie widzę! 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brain bracie... nie wiem jak u ciebie ale u mnie na spamie to same okazje: a to dostaje Bitcoiny których nie kopałem, a to propozycje szybkiego wzbogacenia lub wszelakiego rodzaju maści/piguły na powiększenie tego i tamtego, no i wisienka na torcie wciąż jakaś Pani Monika dopomina się abym wskoczył jej do łóżka. I tylko wrodzony  marazm i brak chęci zatrzymują mnie przed zostaniem milionerem z parówą na 10m 😜 Tak więc mistrzu, miliony tylko czekają aż uchylisz drzwi i z uśmiechem na ustach wpuścisz ich rwący strumień do swojego portfela 🙂

P.S.
Great content like always ! 

Edytowane przez Mortom
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Mortom napisał:

Brain bracie... nie wiem jak u ciebie ale u mnie na spamie to same okazje: a to dostaje Bitcoiny których nie kopałem, a to propozycje szybkiego wzbogacenia lub wszelakiego rodzaju maści/piguły na powiększenie tego i tamtego, no i wisienka na torcie wciąż jakaś Pani Monika dopomina się abym wskoczył jej do łóżka. I tylko wrodzony  marazm i brak chęci zatrzymują mnie przed zostaniem milionerem z parówą na 10m 😜 Tak więc mistrzu, miliony tylko czekają aż uchylisz drzwi i z uśmiechem na ustach wpuścisz ich rwący strumień do swojego portfela 🙂

P.S.
Great content like always ! 

Haha, nie no taki wielki YTber i influencer jak ja (lol), dostaje tylko spam od sponsorów!! Na prawdę! 😄😄

Cytat

Great content like always ! 


Thank you! I really appreciate! 😄

Edytowane przez brain
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności