Skocz do zawartości

Procreate alternatywa


michalo

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania 😞 Miałem taką fazę że w całości przeszedłem z photoshopa na procreate kiedyś, dopiero limity na rozmiar/liczbę warstw i niewygoda w zarządzaniu plikiami sprawiły że wróciłem do kompa, ale silnik z procreate dalej jest niezrównany jak na mój gust, więc jak ktoś coś zna to też bym się chętnie dowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amoże  zna ktoś brushe  z truegrittexturesupply.com ? Bo wyszły dla affinity teraz.. Zwłąszcza interesują mnie Ink Brushes.

Wie ktoś coś o nich? Posiada?

 

Albo znacie jakieś fajne brushe dla Affinity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affinity ma bardzo sensowny silnik pedzli ale ciezko mi stwierdzic czy dorownuje feelingiem do procreate. Sam nie mam ipada ale kiedys sie pobawilem troche Procreate i faktycznie rewelacyjny "feeling". Nie wiem dlaczego Photoshop wciaz jest traktowany jako punkt odniesienia zwlaszcza jesli chodzi o digital painting. Krita ma wiecej opcji do Brushy niz Photoshop ktory o ile wiem od wielu lat nie tknal silnika brushy... Od 4 lat nie uzywal PSa wiec moze cos sie zmienilo ale z tego co widze to dodaja filtry instagramowe 😄
Procreate na PC to byloby cos...
Co do brushy w Affinity to sa fajne m¡packi w oficjalnym sklepie, koles chyba najlepszy w tworzeniu pedzli pod Affinity (stworzyl oficjalne brushe defaultowe), ktory tworzy tez brushe do Procreate z reszta, DAUB ma fajne kolekcje:
https://www.daub-brushes.com/affinity/#gallery

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności