Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem Ola,

Od 6 miesiecy mieszkam w Polsce, tak ze przepraszam za moj polski, nie moge uzywac poskiego alfabetu na moim laptopie.

Bede tutaj wzucac rozne nowe landscapes, creatures i moje postepy w 3D.

Mam 37 lat. Do tej pory pracowalam jako videomaker w mediolanie i zaimowalam sie designem i rzezba. Kiedy zaczal sie covid nie mialam juz mozliwosci by pracowac jak zwykle, wiec postanowialm ze stworze sobie wlasne swiaty wirtualne by moc se wykonac wszystko to co mi sie chce w nich.

Od 6 miesiecy ucze sie blendera i unreala. Zacelam od projektu ktory chyba wszyscy znacie bo jest to dom Muminkow. Zawsze mnie ta bajka surrealnie wsruszala tak ze fainie bylo ja uzywac jako pierwszy project.

ScreenShot00016.thumb.png.9be3fb88c9fd53820d936c7a75b883ff.png

 

Zacelam od rysowania referenci a proporcje wlasnie na kazdym ujeciu w bajce byly dosyc inne, ale jakos sie udalo.

bbbb.JPG.6ba6c55b68fef68a0005546f626cee9c.JPG

Muminki.thumb.jpg.f20497f8126d800df37a11c40e190ad6.jpg

960686327_MuminkiDoors.thumb.jpg.f583eb2de06878bf71bd6c43f5193b4e.jpg

 

Pewnie w domu nie bedzie dosyc duzo miejsca na interior design ale na to mogloby sie uzywac jakos magie!

Uzywalam blendera do modelowania, Quixela do textures i Unreala do landscape.

 

W.JPG.68f9ecca0ef4732d9b34b15f355609cf.JPG

YTF.JPG.0886b081bb3ac1e7e635ea1b2ab08062.JPG

Capture.JPG.3fa54e739338b90f87e2f2aa12ad8cdf.JPG

Wiecej obrazkow mi sie nie zmiesci ale dodam rendery na nastepny post.

Render powinnien byc stylizowany a wyszlo jakby pomiedzy to i to.

Bardzo bym chciala nauczyc sie dobrze projectowac landscapes i creatures bo pomysow mam durzo. Chcialbym zaczasc pracowac zawodowo jako grafik wiec krytyka i sugestie sa bardzo mile widziane!

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Udalo mi sie zrobic test w VR mojej sceny z muminkow. Oprocz tego troche poprawilam landscape, oswietlenie i materialy. Mozecie tez obejrzec jak domek wyglada w swietle zachodzacego slonca.  Powiem ze to niesamowite sie tam znalesc i ogladac swoje assety z bliska. Czuc naprade rozmiar obiektow i klimat sceny.

Tutaj link do nagrania: Moomins VR test

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o 3D, więc o technicznej stronie się nie wypowiem, ale filmik z VR testu bardzo przyjemnie się oglądało 🙂 

Jeśli miałbym coś dopowiedzieć, to miałem wrażenie, że przydałoby się więcej różnorodności i mocniejszej stylizacji na drzewach, trawie i górach, coś w ten deseń:

romain-durand-water6.jpg?1490718614

Albo popchnąć je bardziej nawet w jakieś mocno bryłowate low poly, jak u kolegi z forum:

rafal-urbanski-sshot-01.jpg?1482914565

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności