Skocz do zawartości

Jak wykonac w photoshopie trik znikniecia tekstu


Jerry83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, michalo napisał:

ok dzieki sprawdze stronkę...

30 minut temu, KLICEK napisał:

ja to bym pomyslal jednak nad odpowiedziami w tym watku, wyglada jak pomoc w przestepstwie. 

Sam admin a wykreca sie skoro tobie forum maja zamknac to niech nikt nie odpowiada ja to sie bawiłem w Photoshop dawno juz ,forum polskich jest garstka zaledwie co do tematu jest ten nr zbedny na tej kartce  ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jerry83 napisał:

Sam admin a wykreca sie skoro tobie forum maja zamknac to niech nikt nie odpowiada ja to sie bawiłem w Photoshop dawno juz ,forum polskich jest garstka zaledwie co do tematu jest ten nr zbedny na tej kartce  ..

OK powazne pytanie: czy polski jest Twoim rodowitym jezykiem?

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej potraktowałem jako edycja jakiegoś błędu w dokumencie, do którego nie mamy pliku źródłowego.  Sam też usuwałem jakieś duperele ze skanów typy ścieżka z plikiem, błąd w dacie itp. 

A przestępcze działalności? Zwykle ktoś ma oryginał a ktoś ma kopie więc jakoś nie przyszło mi to do głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi, ze nie ma pliku zrodlowego do czegos co wyglada jak rachunek.
Cholera wie czyj to rachunek - podmieni numer konta na swoje i ktos (moze jakas starsza osoba co i tak nie skuma ze to nie oryginal) myslac ze placi rachunek przeleje mu kaske. Skapna sie za miesiac, dwa jak im odlacza usluge, koles uda, ze on o niczym nie wie - ot ktos mu kaske wyslal, nie jego wina ze sie pomylili...
Generalnie - jesli musze sie wysilac, zeby usprawiedliwic czyjes intencje to zwykle te intencje sa zle po prostu. Nie ma co udawac - jeszcze nie poznalem kogos kto by sie "bawil w Photoshop" zaczynajac od falszowania dokumentu dla zabawy a nie z zamiarem uzycia tego gdzies.
Ban i tyle 😛

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności