Skocz do zawartości

Wściekła samotność


agdybybyl

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam miejscami jest dość niepokojąco. Trochę ma to vibe starych demoscen z początku wieku - taki późny Beksiński w 3D, jeśli takie porównanie cię nie obraża 🙂 Przydało by się miejscami dopracować fizykę - znaczy symulacje. Nie zawadziło by też zrigować te manekiny i trochę je poruszyć, ale może chodziło o takie statyczne figury, więc się nie wtrącam.
Trochę też nie czuje wściekłości - samotność TAK, przede wszystkim na warstwie dziękowej 🙂 Choć pod koniec miejscami jest wściekle więc w sumie jest i ona. Jak dla mnie to zbyt oniryczne - ale jestem zbyt mało kompetentnym odbiorcą aby oceniać tego typu utwory. 

Właśnie sie skapowałem że to post z 2021 xD

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah. Jak dobrze widziec ze tutaj wszystko po staremu ;]

A co do animacji... Mysle ze z biegiem lat styl jest coraz bardziej dopracowany. Jakoscia Dziadku3d zaczynasz zachaczac o mainstream : ) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nordenA co sie staneło z twoim kanałem YT? Bo jakoś tak stanęło po 8 filmach. Czasu czy zapału brakło? 🙂 
 

P.S.
max3d to ostoja która przetrwa apokalipsę, post apo i nawet neo cywilizacje po niej! @adek wiecznie żywy i zdigitalizowany w świecye VR, będzie trzymał wieczną wartę, niczym ostatni Astarter, aby spuścizna wielu pokoleń grafików nie przepadła! 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 11.02.2024 o 10:13, Mortom napisał(a):

@nordenA co sie staneło z twoim kanałem YT? Bo jakoś tak stanęło po 8 filmach. Czasu czy zapału brakło? 🙂 
 

P.S.
max3d to ostoja która przetrwa apokalipsę, post apo i nawet neo cywilizacje po niej! @adek wiecznie żywy i zdigitalizowany w świecye VR, będzie trzymał wieczną wartę, niczym ostatni Astarter, aby spuścizna wielu pokoleń grafików nie przepadła! 🙂 

Robienie co 2 tygodnie jednego filmu na youtube bylo dla mnie o wiele wiekszym wysilkiem niz praca z nadgodzinami w korpo. Zalozylem sobie 25-30 ujec prostych na film i robienie po 2 obrazki dziennie na warstwach i animowanie ich bylo dosyc ostra jazda... Wychodzilo ze dziennie zanim mozg ci siada masz moze z 3 godziny na ujecie ktore jeszcze trzeba wizualnie wymyslec... Nie dalem rady po 7-8 filmach tak z****. A zeby to pyklo trzebaby zrobic z 50-100 takich odcinkow i dopiero wtedy moze cos na tym zaczniesz zarabiac.

Ale moge ci powiedziec ze pomysl nadal smiga w mojej glowie. Nie umarl. Ktoregos dnia do niego wroce bo mam dosyc duzo fajnych pomyslow ktore sobie zapisuje. Jak podejde do tego ponownie prawdopodobnie uzyje syntezatora text to speech i bede robil jeden na miesiac. Schemat i caly pipeline mam obcykany. pozdrawiam

PS: I niech wam bedzie dane ;] trwac najdluzej.

Edytowane przez norden
  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności