Skocz do zawartości

Moje nanjlepsze logosy.


michal1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie inwestowałbym energi i czasu w ulepszanie logo cocacoli bo to najgorszy, najbardziej szkodliwy, toksyczny nie-alkoholowy płyn jaki przytrafił sie ludzkosci.. i trując szkodząc ludziom zarobili miliardy na tym...  a wielu ludzi bezmyslnie wlewa go w siebie.. Wiec po co im ulepszać logo by jescze wiecej tego badziewia sprzedawano? A moze jestes jednym z uzależnionych od niego ze chcesz im pomóc? 😄

Edytowane przez MaxymilianMax
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 11:39, MaxymilianMax napisał(a):

Nie inwestowałbym energi i czasu w ulepszanie logo cocacoli bo to najgorszy, najbardziej szkodliwy, toksyczny nie-alkoholowy płyn jaki przytrafił sie ludzkosci.. i trując szkodząc ludziom zarobili miliardy na tym...  a wielu ludzi bezmyslnie wlewa go w siebie.. Wiec po co im ulepszać logo by jescze wiecej tego badziewia sprzedawano? A moze jestes jednym z uzależnionych od niego ze chcesz im pomóc? 😄

Ta masz racje. I tak było pewne, że cocacola nie zmieni swojego logo, to było bardziej dla fanu robione chyba sam nie wiem takie miałem natchnienie żeby wyznaczyć nowe trendy na dribbble i udało się haha. Dzieki za uwagę 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super logosik dla coli! Ma taki troche feeling lat 60. Jak dla mnie bardzo oldschoolowy a zatem bardzo na plus. Zwlaszcza w czasach, gdzie za dobre logo uwaza sie napis jakims fontem sans serif...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
W dniu 27.05.2023 o 10:05, Nezumi napisał(a):

Super logosik dla coli! Ma taki troche feeling lat 60. Jak dla mnie bardzo oldschoolowy a zatem bardzo na plus. Zwlaszcza w czasach, gdzie za dobre logo uwaza sie napis jakims fontem sans serif...

Dzięki za miłe słowo. 😀

Dobra miały tutaj być zamieszczane najlepsze moje logosy to dodam kilka, które ja uważam za najbardziej udane z moich wszystkich 11 lat zabawy z logo.

alpacanewt.png.c4df9a8d31f134f5736972d9a40f9bdc.pngliquidspeclastonet.png.7557d4a206f933ae995e02d914c8432b.pngwhatsforluncht.png.6b3ff7842b67589c5aa69a53db1bb377.pngflipt.png.b23b37f6f1925c4360abf1e2cefd90b3.pngtossanewt.png.3a9e6b089f9203aac1f6b9d3ce79842f.png

Więcej można zobaczyć na: grafik freelancer

Edytowane przez michal1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jakbym chcial jakis logos to bym sie do Ciebie zglosil. Alpaca zajebista, whats for lunch ogien. Tylko we flipie jedna rzecz mi nie lezy. Ta chmurka tam gdzie sie lacza kawalki puzzli maja to takie wciecie jakby. Osobiscie wolalbym idealny ksztalt tego dymka bez tych wciec na brzegu.

Reszta tez spoczko - Deremis i monogramy 👌

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Nezumi napisał(a):

Powiem tak - jakbym chcial jakis logos to bym sie do Ciebie zglosil. Alpaca zajebista, whats for lunch ogien. Tylko we flipie jedna rzecz mi nie lezy. Ta chmurka tam gdzie sie lacza kawalki puzzli maja to takie wciecie jakby. Osobiscie wolalbym idealny ksztalt tego dymka bez tych wciec na brzegu.

Reszta tez spoczko - Deremis i monogramy 👌

Dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności