Skocz do zawartości

MARDINI 2023 - Houdini Daily Art Challenge


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem dużego posta i mi skasowało kuuurr 😕 

6 hours ago, michalo said:

Startujesz? Ciekawy jestem progressu

nie, nie będę miał czasu na to, już nie mam.

Hudego nie używałem z rok więc jest regres 

zrobiłem takie gónienko ale czułem się jak kaleka, dużo zapomniałem i do tego glitche i błąd z alokacją pamięci gpu i już mi się całkiem odleciało nawet robić coś całkiem na odwal  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, michalo said:

No szkoda trochę ale spoko, rozumiem cię 🙂

No wczoraj tj dzisiaj poszedłem spać chwilę przed 5 więc jakbym sobie tak codziennie dołożył jeszcze ten daily challange to bym nie przeżył a wygrałbym najwyżej koszulkę 😛 

Tą animacje rednerowaem dwa razy bo za pierwszym nie wzięło pod uwagę animacje kamery i wszystko się renderowało jak na statycznej, potem nic nie zmieniałem i po zresetowaniu hudego zdenerwowało się poprawnie. Więc mało zachęcające glitche. 

Dadatkwo przed rednerem mam 18,5 gb wolnego vramu i podczas renderignu cały niemal idzie na render i klatka referuje się nawet 3 min czyli już drugi rok idzie problemów z alokacją pamięci a taka scena to powinna się rednerować spokojnie poniżej minuty na 4090 

No i sporo ludzi ma podobne  problemy i narzeka na redshifta w szczególności po przejęciu prze maxoan, trzeba będzie się na coś przysiąc ale za bardzo nie ma na co 😕

 

Akurat od razu mi się wyświetliło na twietrze coś na temat i tutaj w komentarzach podobne głosy i źle to świadczy o redshifcie i przyszłości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności