Skocz do zawartości

Szopka krakowska


11termi

Rekomendowane odpowiedzi

Sugeruje naprawdę przemyślenie co wrzucasz. Niektóre pracom naprawdę sporo brakuje. Też brakuje opisów. Aby dostać nawet jakiś feedback - wartyo coś napisać co to za projekt. Ale część tych, które wrzucałeś, wrzucam do WIP (Work In Progress). Pomyśl o założeniu teczki i tam wrzucaj więcej, a te najlepsze do galerii. Bo inaczej też to wygląda na lekki "spam". 

Bardzo słaba rozdzielczość też tych prac jest. Myślę, że w dziale WIP dostaniesz feedback odnośnie prezentacji takich modeli.

To na przykład naprawdę ładne, ale render chyba psuje efekt, ale model ładny. 

Zrobiłeś to na podstawie projektu szopki czy może jesteś ich projektantem? 

Ogólnie bardzo ciężko dostać jakiś feedback jeśli po prostu wrzucasz tak obrazki, bez opisu, serią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Gratulacje.

Co roku podziwiamy je na żywo. Tamte słabsze przenoszę, ale to zostawię, ale w poście możesz dodać więcej prac, jeśli masz więcej projektów szopek takich - wrzuć je w jednym poście, na art.max3d.pl pojawią się jako seria.

Tutaj faktycznie przydałby ci się nowy setup dla sceny, prezentacji tych modeli bo mam wrażenie, że prace na tym tracą!

Najpierw modelujesz je w 3D, a później budujesz?

Pisz zawsze więcej, bo to temat super interesujący. Trochę możesz jak tutaj: https://art.max3d.pl/44-anio-y wrzucić w jednym miejscu więcej. 

Szopki zostawiamy w art.max3d.pl. 

W ogóle, możesz jak tamten autor - wrzucić model 3d i zdjęcie jak wyszło w realu. W jednym poście i pojawi się jako seria. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak. Jedynie ten jeden projekt szopki zrobiłem w 3d i był w tym roku na wystawie szopek krakowskich(wydruk).A tak normalnie to sobie coś tam rysowałem, natomiast już od dawna to już robie bez projektów te szopki po prostu z wyobrażni .A w razie czego Nazywam sie Paweł Nawała. Natomiast spoko -co uważasz za w miare jakies no to zostaw reszte możesz przerzucić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zdjęcie tej konkretnej szopki. Wstaw jako drugi obraz. Zmieni zupełnie odbiór. To też jest mile widziane. Czyli prawdziwe "3D". 

Ale czy w takim razie Twoje szopki będzie można zobaczyć też w tym roku? Nie chodzi o nowe, jak rozumiem to nie jest tak, że co roku buduje się je od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będe w tym roku brał udział z resztą jak  od lat Będzie troche skromna aczkolwiek będe.Natomiast co do tej szopki 3d to jest tylko 3d ponieważ wprowadzili na konkurs taką nową kategorie tkzw. szopka off i tam można zgłaszać dowolne prace które nie mieszczą sie w konwencjonalnych wymaganiach konkursu które muszą spełniać konkretne wymagania. więc jest tylko projekt 3d czyli można zgłosić rzeżbe haft prace multimedialną itd. Natomiast wrzucam tutaj te moje grafiki bo musze sie przyznać że przez Was pozyskałem raz klienta na odwzorowanie logo w 3d no i był zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 11termi napisał:

Tak będe w tym roku brał udział z resztą jak  od lat Będzie troche skromna aczkolwiek będe.Natomiast co do tej szopki 3d to jest tylko 3d ponieważ wprowadzili na konkurs taką nową kategorie tkzw. szopka off i tam można zgłaszać dowolne prace które nie mieszczą sie w konwencjonalnych wymaganiach konkursu które muszą spełniać konkretne wymagania. więc jest tylko projekt 3d czyli można zgłosić rzeżbe haft prace multimedialną itd. Natomiast wrzucam tutaj te moje grafiki bo musze sie przyznać że przez Was pozyskałem raz klienta na odwzorowanie logo w 3d no i był zadowolony.

Utwórz więc tzw. Teczkę 3D w dziale WIP. I wrzucaj tam w postach prace. A te lepsze - do galerii. W ten sposób jest to też uporządkowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim programie robiłeś model? Zaprawdę ciekawy. Fajnie byłoby zobaczyć go w lepszym świetle bo teraz efekt jest trochę popsuty. 

edit:

Zbrush - nie zauważyłem wcześniej

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności