Skocz do zawartości

Sceana 3D: pokój z kinem domowym i wystrojem retro ;)


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

witam ;)

 

odpoczynek od mazdy i chec zrobienia czegos nowego..

 

nie wiem czy czesta bede updaty to zalezy na ile czas pozwoli. ponizej zamieszczam sam pocztek, narazie niewiele modelingu ale chce wam tylko pokazac za co sie biore. mam zamiar nie uzyc ani razu ms (jak narazie sobie radze ;) no moze bedzie ms przy sofach potrzebny, zobaczymy ;) tv gotowy teraz sie chyba za siedziska biore ;)

 

aha tv sharp glosniki sony chyba a dvd philips ale bez mateiralow i napisow to wszystko wyglada tak samo ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o gustach sie nie... ble ble ble.. wydaje mi sie ze meble nie sa wyznacznikiem bycia trendy tudziez kool, sa jedynie kwestia osobistych upodoban. ozcywiscie ja w prawdziwym mieszkaniu bym sobie takiej nie postawil gdyz nie bylo by mnie na takowa stac ale.. ale w 3d moge sobie zrobic sofe za 4394823570 PLN i wszystko bedzie git ;) kocham retro i taki styl jaki ma ta sofa, i jestem pewien ze wielu z was design mebli nie podejdzie ale to w koncu moja scena ;)

 

pozdrawiam

 

edit:

update - krzesla model Aero z katalogu BoConcept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w 3d moge sobie zrobic sofe za 4394823570 PLN i wszystko bedzie git ;

:

 

czy ta cena jest wpisana na zasadzie 847298437527363654&?#%&%#^ythfdgh987fds687fd8h435mn76k czy to realna cena??? bo ja bym se wtedy zamiast sofy kupil boeinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skilo buehehe ;) chodzi o 847298437527363654&?#&^ythfdgh987fds687fd8h435mn76k ;)

 

nie wiem kiedy bedzie updejt, dalej mam problem z dyskiem a wlasciwie teraz juz problem z brakiem dysku ;( moze pozycze od wujaska 80 wtedy dzisiaj w nocy cos dostaniecie ;)

 

pozdrawiam

 

ps. czyzby byl to 300 post? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie zagiołeś ;)

ciesze sie ze sie komus podoba.. narazie powstaja koncepty pomieszczenia w mojej glowie i na kartkach a jak bede mial dysk no to pojde delej ;) ale nie wiem do kturej wytrwam bo od 3 dób spałem 10h razem ;)

 

pozdrawiam

 

edit:

skilo zawsze mnie intryguje twoj aviatar.. co na nim jest?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na awatarze jest scena z "Requiem for a dream" z tym mixem, kox,kox,banknot, zyla, krew, zrenica :))))) a pozatym jest nielegalne i nie powiem, to po lewej na dole to palec,

 

meble mi sie podobaja poniewaz ja lubie tego typu rzeczy, ale dla mnie najlepiej jakby sofa miala czrny material i biale kolka, albo pasy, takie klimaty lubie, 60's-70's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK, peter_muler - nie o takie retro mi chodzi. mam na mysli lata 60 - 70, okragle, proste ksztalty, projektanci tacy jak Herman Miller, Alvaro Aalto czy Arne Jacobsen. bedzie wiecej mebli to zorientujecie sie co mi w glowie siedzi ;)

 

szafka z balaganem, bez materialow i textur wyglada tak jak wyglada ale bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie to już wygląda! Obawiam się jednak, że te "marketowe" plastikowe kolumienki nie nadają się - nie nagłośnią takiego wnętrza. A jeśli już coś "zaskrzeczą", to odległość do/od słuchacza jest zbyt daleka by zapewnić prawidłową scenę dźwiękową - nie ma znaczenia, czy dołożysz jeszcze tyły, central i sub, po prostu pewne proporcje (roztaw kolumn pozycja słuchacza) powinny być zachowane / przestrzegane.

Polecam przejżeć np. tutaj: http://www.audiostyl.pl/strony/przyklady.htm

lub tu: http://www.audiocolor.pl/instalacje/przykladowe02

 

To tyle moich (nie zawsze dobrych) rad:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejsze te plastry cebuli na ścianie hehe

 

poza tym podoba mi się - zwłascza to że nie jakieś superfuturownętrze tylko takie ciutkę stylizowane ;)

 

Co do światła jeżeli mogę sugerować to rozumiem, że tam gdzie jest ten jasny snop znajduje się okno? jeżeli tak to pytanie pierwsze czy bedzie to noc czy dzień? jeśli dzień to czy symetrycznie po drugiej stronie plazmy też jest okno czy nie? [w ogóle plan jakiś rzuć tego pomieszczenia] jeżeli to jest w nocy to zapal killka lampek w pokoju - z korytarza z lewego rogu foty [tam przy kanapie w kącie ściany].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten fragment obrazu gdzie jest tv + glosniki wyszedl Ci fajnie, nad reszta musisz zdecydowanie jeszcze popracowac. Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze proporcje sie sypnely (jak patrze na miejsce gdzie zdaje sie moglyby byc dzwi). Pracuj dalej :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO NIE JEST ARNE JACOBSEN :)))

 

nie zartuje, nie wiem nawet jak wyglada taki, ale IMO on tu nie pasuje z tymi nozkami, wszystko takie retro a ten stol wyglada jak z jakiejs sali konferencyjnej, wyglada jak jakis sytem do laczenia razem (nie bijcie, imo sie nie podoba) i te reuglowane nozki, mam fajny stolik w gazecie ale skaner nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności