Skocz do zawartości

Scena 3d:Explozja w statku kosmicznym


F/X

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie wiem czym robiłeś ogień ale nie wygląda on najciekawiej (jak płonąca gąbka kąpielowa)

po za tym nie popracowałeś dobrze nad texturkami, sam model też na samych primitywach oświetlenie też martwe... ogólnie nie dobrze. :(

ładny pomysł ale sporo popracuj nad scenką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybuch robiony był aftrburnem, Render Scalinem,Oświetlenie jest bardzo skromne rzeby zmniejszyć czas renderingu(mam zrobioną też tą wersię bardziej rozwinitą),tekstury nie są skończone, a ogień:( Pracuję nad nim dniamy ale efekty są marne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszeczkę lepiej ale nadal brakuje mi dynamiki w scenie... może dodaj jeszcze jakiś podmuch wyprzedzający tą kulę ognia? jakieś fruwające przedmioty, kawałki rur i czegoś tam jeszcze? lepsze by hbyło umieszczenie kamery pośrodku sceny tuż nad podłogą bo tak w rogu to jakoś mi nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była dynamika to musi być motion blur, którego nie da się dać na ogięń. A co do tych kawałków to doskonały pomysł.Jeszcze diś spróbuje coś dodać:)

 

P.s O co ci chodziło z tą chmurą ba jakoś nie bardzo umiem sobie ją wyobrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety... pamiętaj... nie ilość sie liczy.... a jakosć :)

u mnie każda ilość to wzorowa jakość. po prostu kup to a twoje życie będzie lepsze i bielsze! :D

a co do senki to jeszcze jedno: nie lepiej by było coś wysadzić zamiast pokazywac kulę ognia w korytarzu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z afterburne. A mianowicie: afterburn jest jako environment i teraz nie da się dać na niego blura i zrenderować mentalem. Macie jakieś pomysły?

rozumiem ze renderujesz scanlinem? tam tez jest motionblur. kliknij prawym na jakis objekt => properties => Motion blur (na dole z prawej) => enabled i object. potem w okienku gdzie ustawiasz opcje renderingu, pod "renderer" ustawiasz opcje Object motion blur (przez ile klatek itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne..... nawet kilka.... Walcz ;)

1. przy efektach o ile pamietam mozesz włączycblura..... nawet radialnego ze wskazaniem jakiegosobiektu jako centrum...

2. Możesz nadać jakiemuś emiterowi blura i wyrzucić go z cetrtrum explocji.... Powinien rozmyć obrazek...

3. możesz wrzucić obrazek do PS... i zastosowac filtr... albo rozmazać po prostu PLACEM...

 

4. możęsz rozmuc materiały Afterburna (tutaj strzelam bo AB w ogle nie znam)

5. możesz wprowadzić jakiś dym. blurujący ogień...

6. mozesz poruszuc kamerę i jej nadac MB.. będzie fajny efekt

 

7... ZACZĄC OD PODSTAW NAUKĘ .... bo wstyd zę nie znasz żadnego z nich a nie rzucasz się na głeboka wodę ;)

 

Pozdrawiam.. :)

 

PS.... obejrzyj dokładnei scene z matrixa.... jak Wybucha winda.... super referka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności