Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Mikrofon(taki sam mam na biurku:))


SAIRAM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. surowy model to się pokazuje i ocenia w WIPie,

2. tu jest galeria i oceniamy pracę jako całość - no chyba, że jest nią wyłącznie sam surowy model -> wtedy patrz punkt 1 ;)

 

Proponuję to zamieścić w wątku "jak zaczynałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baju... mi tez rece opadaja!!!! ale co zrobisz??? zabronisz??? (SAIRAM... dalej nie do ciebie tylko tak ogolnie :) Wejdzie Ci potem taki ktos na watek... i instruuje Cie co zmienic zeby bylo lepiej.... a sprawdzasz misia prace, zeby ocenic na ile wymierna jest jego wypowiedz.... i ogarnia Cie pusty smiech...

 

SAIRAM.... gdzie jest haczyk??? Modelowane w jakims niestandartowzm programie czy jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie, model poprawny, owszem scenerii tu nie ma, super hiper uwielbianych przez was fotono gjei tez nie ma ale chlopak przedstawil mikrofon, wielkiej filozofii nie ma, przeciez nie musi robic calej fabryki mikrofonow zeby pokazac jeden mikrofon,

w topicku ejst wszystko streszczone wiec nie kumam waszych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej upieram sie przy tym, ze jest to dzial skonczone prace. Mam prawo do skometowania pracy wiec ja skomentowalem.Ps jak chce zobaczyc mikrofon to nie wchodze na max3d.pl:)Nie chce odchodzic od tematu wiec dodam ze przydalo by sie jakies swiatlo, kompozycja...eh szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncle dobrze gadasz...

W sumie to chodziło mi o pokazanie samego modelu a nie jakiejś cud scenki.

Nie rozumiem, przecież sama nazwa wątku MODEL 3D, a nie SCENA 3D wskazuje na to iż chodzi o sam model nie o skomplikowaną scenerię i super oświetlenie.

No, dobrze skoro tak to macie tu jeszcze jeden render to oceny, a wkrótce zamieszcze(a przynajmniej postaram sie) mikrofom w jakiejś "ziemskiej sceneri"

Zadowoleni......................?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zamieszczam bardziej przyziemski render.......

Co do mojej skromności, Kulki musisz wiedzieć, że ja nigdy nie uważalem sie za grafika>

Wiem, że czeka mnie dłuuuuga droga bym mógł równać sie poziomem z najlepszymi z tego forum!!

Zdaję sobie sprawę iż moje prace nie są najlepsze, ale ch***ra tylko na takie mnie stać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi do renderu nr.3

1. Ujmij CAŁY mikrofon w kadrze

2. Jakieś sensowne tło (np. tak jak radzi Tweety na stole)

3. Jakieś Global Illumination, odbicia (MAŁE), itd...

Przy tak prostym obiekcie aż prosi się o próbę osiągnięcia fotorealizmu. Możesz osiągnąć dużo, kombinując i często robiąc próbne rendery. Stać cię na to :)

 

Swoją drogą gratuluję przejścia najkrytyczniejszego momentu - ostrej krytyki i że się nie poddałeś po ciężkiej porażce. Tak naprawdę wypowiedzi userów w wątku są kształtowane przez pierwszą odpowiedź i są często pod nią pisane (takie zą zasady tłumu). Trzymaj się i nie zchrzań, bo porządny fotorealistyczny mikrofon to bym obejrzał sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Renderku nr. 2...

 

Kojarzy mi sie z nim mikrofon model t1000, ktory wpadl na cysterne z cieklym azotem, potem zamarzl.... takiego zamarznietego mikrofona spotkaly sluchawki i z nienawiscia rozstrzaskaly w drobne kawaleczki.... jednak przez to ze ten potrzaskany mikrofon znajdowal sie w drewnianym pudelku, ktore od gory przygrzewalo jakies swiatelko, to drobne kawaleczki rozpuscily sie i na nowo zaczely formowac owy mikrofon model t100.....

 

 

ogolnie nie ma do czego sie przyczepic ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności