Skocz do zawartości

pojazd3d: BT-5 początki wiekszej sceny?


Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam ponownie! Ktoś mi zarzucił ze wprowadzam krzyzackie akcenty więc tym razem sowiecki BT-5, tzw. czołg szybki. Ale żeby nie było za dobrze to zniszczony..oczywiście przez kogo? ....ja wiem. Kulki pewnie też.

oczywiście to pierwsze koty za płoty więc brakuje jeszcze sporo detali...no i najwazniejsze.....sceneria....tak Pionier! bedzie do tego sceneria..to twoja zasługa! :D..a może razem ja zrobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no czesc:)

 

Scenografie chyba bedziesz musial sam zrobic - mam Alienware na glowie a potem is2 wiec nie mam czasu. Jakby tego bylo malo nie wiem czy to 1 w ogole skoncze;). Ale... na razie jest ladnie wiec chyba dasz rade. Czekam na wiecej. Moze dalbys jakies fotki podobne do tego co chcesz zrobic?. Bedzie nam latwiej cos pisac:).

 

Pozdrawiam i powodzenia

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliment powiedz no mi czemu nie wziales udzialu w bitwie ?? Maszyny bojowe to przeciez Twoja ulubiona kategoria .. jeszcze zeby bylo Niemieckie Maszyny Bojowe to juz wiecej nie moglbys wymagac.. :D

 

jezeli chodzi o scenke.. to wiadomo.. modele bezbledne.. ciekawi mnie ta sceneria jak sie z nia uporasz.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. gornikiem z zawodu nie jestem.. choc przyznaje ze moge z okna ogladac jedna z najwiekszych kopalni w Polsce.. i najwieksza na swiecie elektrownie cieplna.. :D :P

 

ps.. a tak wogole wracajac do pracki.. to kiedy moglbym sie spodziewac jakichs update'ow ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności