Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Fiat 125p


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NO no :) Super :D Mnie też coś ciągnie żeby zrobić fiacika, ale tym razem oryginał jak twój :)Aha no i jak robisz oryginał to chyba twoje nadkole różni się chyba troszeczkę od oryginału i ten garb na masce chyba jest troszeczkę mniejszy (ale w porównaniu z moimi odchyłami co do fiata to twój to 100% oryginał) :) No z niecierpliwością czekam na więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo jesli komp ci to udzwignie to sie nie przejmuj wazne ze jest ladnie nikt przeciez nie bedzie ocenial finalnego modelu po siatce tylko po efekcie i wygladzie model wiec daruj sobie to odchudzanie siatki i dalej jedz z modelowaniem bo poki co wyglada bardzo ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi + usunalem troche poly tam z przodu,

 

Bubu: nie chce robic stricte oryginal modelu, bo wiem ze mi to nie wyjdzie, bardziej bawie sie i staram sie w koncu skonczyc jakis model

Predator: tez uwazam ze siatka moze byc dowolna chociaz lubie porzadek, poprawilem troche z przodu ale zbyt duzo to tam nie wrocilo :P

marcin_mocny: cwicz a bedziesz przeganiac wszystkich, jak narazie caly czas walczysz z problemami w swoim fiacie przy ktorych inni by sie poddali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, chcialem o tym wspomniec jak tylko mialem miec zmienione :)) ale wyprzedziles mnie, illy bardziej do mnie pasuje i takiej wlasnie ksywy uzywam na lokalnej scenie muzycznej itd, zreszta wszedzie istenieje jako illy :)

 

dzieki Adku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie zastanawiam nad ta klapa bo juz ja poprawilem do podzielenia hyhyhy jakos tak wyszlo, najwyzej ja pozniej zespawam (weld)

 

po drodze zastanawialem sie nad fiatem cabrio ;) i drzwi otwierane jak w RX-8 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :) Doczekałem się :D No to tak:

1 Światło będzie pojedyncze tak??

2 Hmm nie wiem co powiedzieć o tym dachu (ale jakoś dziwnie to wygląda) jest fiat cabrio gzieś w sieci to może popatrz jak tam jest zrobione(chyba że tam właśnie tak jest :).

No i światło z jednym kloszem mi się podoba.POzdro i owocnej pracy(częstrzych updat'ów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności