Skocz do zawartości

Living dead: Sadako


lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogulnie - gratulacje. Naprawdę nieźle. CO do grozy to rzeczywiście też się zgodę, że według mnie mogła by być straszniejsza. Troche zmaian twarz by się przydała a generalnie jej wyrazu. Sprubój pochylić oczy z takich - - na takie \\ / oczywiście beż aż takeij przesady. Pomaga jeszcze wysunięcie, zespojenie i pochylenie łuków brwiowych. generalnie zwiększa to grozę. Chodź nie wiem jak tu kokretnie to wyjdzie.

 

p.s. Jestem pod wrażeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za posty, co do grozy to zeczywiscie macie racje - sama twarz jej nie budzi. Niestety mało czasu moge poświęcic na maxa i nie wiem czy zdąze coś jeszcze zmienić - chce jeszcze ją jakos ustawić i muszę podczepić sukienke pod szkielet - spróbuje stworzyć tez odpowiedni klimat (jeszczze nie wiem jak) a jak starczy czasu to pokombinuje z twarza

pozdrawiam wszystkich[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full Wypas! Mógłbyś troszkę zmiejszyć stopy.

I mam jeszcze jedno pytanko...

Czy to jest Sadako, jako żyjąca, czy ta martwa? Oglądałem film, a jeżeli to jest ta po śmierci to zakryj jej bardziej twarz włosami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj coś daaawno mnie tu nie było...a jakish tu postep [boje się] !!No bardzo mi się podoba :D koniec tej sukniczki jest troshke może za \"twardy\"...a stopki są spox...powodzenia...bo podoba mnie się pani Sadako :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, no własnie nie wiem co z tymi włosami (na razie v-ray i tak ich nie renderuje:mad:) czy zasłonić twarz czy pokazać? Na waszą zyczenie twarz w wersji Hardcore[spox], sukiennka jest zeczywiście do zmiękczenia, a na razie renderk w wersji naked , nastepny z sukienką, aha i to o co ona się opiera to nie jest latarnia:), dzięki za posty , pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom -obejrzyj film -japońską wersje polecam - jest świetny, a tymczasem trochę odbiegłem od tematu ale nie mogłem się powstrzymać - i finalna sadko będzie w takiej pozycji (tylko ze cały czas jakieś nowe pomysły mnie nachodzą :) , no i dalej jest problem shaghair - vray......czy ktoś moze renderował włosy v-rayem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

no qrde...brak mi slow...naprawde ekstra !!!....co do vraya i shag haira..to pogadaj z Pendzlem...on jest specem od vraya :)))...i pytanko...dalczego skrzydla???

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pablo - ze skrzydłami to było tak : ustawiałem sobie poze do finalnej wersji , ustwiłem taką jak na obrazku, wyrenderowałem , spojrzałem i od razu stwierdziłem ze brakuje jej skrzydeł i wpadłem na pomysł ze sadako będzie stała na studnią, Martwa wydostanie się z niej dzięki nim........ więc następny render już ze studnią ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pazzi :), skrzydła to są plane-y z mapą przezroczystości, a te zanikanie to chyba tak światło pada, bo nie uzyłem gadientu biel- czerń - jedynie na tych strzępach na samym dole skrzysła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finalna wersja, niestety praktycznie nie zmieniona od ostatniego update\'a - brak czasu:(, nie rozwiazałem tez problemu v-rav - shagHair. Dzieki za posty, troche mnie ta bitwa maxa nauczyła i przekonałem się ze muszę zmienić sprzęt:) , pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka wymiata...ale mam pare uwag...

 

-czemu taka slaba teturka na podlodze??

- czemu nie uzyles shag haira do wlosow?

- oraz dlaczego nie uzyles DoF?? tylko texturke zamazales??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- teksturka- brak czasu ale nawet jak bym miał więcej to dużo by się nie zmieniła - tak miała być - jako dodatek

- shag hair- no własnie z tym miałem problem - bo użyłem v-raya , który niestety nie renderował mi włosów - a troche przy nich siedziałem

- dof - musiałem zmniejszyc czas renderingu - słaby sprzęt - i dlatego posłużyłem się photoshopem

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka cudna a wlosy wygladaja nwet bez shaga super / takie tlustawe wyszly czyli cool / straszna praca przerazajaca ... klimat jest poprostu niepowtarzany

jak sie dluzej na to patrzec bede to nie bede mogla w nocy zasnac ..

pieken piekne [wow][wow][wow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności