Skocz do zawartości

Living dead: The lady from Dead Land


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

no mi sie wydaje za obła... kobiety mają bardziej obłe czaszki od facetów, ale jakas taka za płaska jest ta część twarzowa

dziąsła tez cos nie grają

musiałbum w anatomiach pogrzebać ale dizsiaj mi sie już nie chce... może jutro napisze konkretnie

 

ale model bardzo łądny:D textura genialna

 

pozdrowienia

 

[Edited on 12-4-2003 by Blooddragon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta czacha po prostu wymiata! Dawno nie widziałem tak dobrze oteksturowanego tak dobrego modelu tak dobrą teksturą :o

Doskonała robota! Teksturkę sam robiłeś czy skądś ściągnąłeś ?

 

[Edited on 13-4-2003 by Conq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta Twoja przedziurawiona czacha przywodzi mi na mysl taki pewien obrazek z pracowni zredniowiecznego alchemika (albo jakiegos czarodzieja) - czaszka wykorzystana jako \"podstawka\" do SWIECZKI :D

 

generalnie, SCORPI, modelik jest bardzo ladny... nie jestem tylko pewien co do tego szwu (?) idacego dokladnie przez srodek czaszki... a moze to jakies dodatkowe pekniecie?

 

poza tym te kule niebieska na czubku tego WODENCZEGOS zrob troszke wiekszo,,, ona sie gubi wsrod tych pnaczy...

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gdy bym widzial siatke to bym ci powedzial napewno ... ale tera przyuszczam ze twoj glowy klopot z ta pania to to ze ma za wiele siatek ...szczegolnie to widac na cyckach ktore wlasciwe nie powiny byc bardzo skomplikowane ... ale u ciewbie przybieraja one niemal ze krztalt kwadratu ... tak wiec 2 prozby

1. zapodaj siatke

2. pomysl nad ta sugestja

p.s. nie ilosc postow sie liczy tylko jakosc a z tego co widze to wy se niezle wyscigi z tego robice ;( no ale co tam wasza sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że nie wiem gdzie są biodra i gdzie bary!!! nie móg by mi ktoś wreszcie wyjasnić??? albo pozaznaczać na moim obrazku gdzie są te biodra barki i tede??? bio dlamnie kosmos o czym wy tu ciagle gadacie :| ale na serio gdzie one są??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki tłumacze.. żeby nie było nie wyjasnień... to sprawa gustów i zamiaru... ja che uzyskać coś takiego jak danger girl a dokładnie sydney bo mi sie podoba i tyle :P ( to nie ma być real poprostu tylko comixowe bardziej)

 

 

ale palce popraiwe :) dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie objedzie sie bez tego :) Btw w jednej ręce będzie trzymać ten kijek z czachą a w drugiej? ma ktoś jakiegoś pomysła? bio ja neiwiem :( A co dalej to kołnierzyk i właśnie te obąrczki z przyczepionym do nich sznurkiem :) później chyba gorsecik albo ciąg dalszy poprawek modelu ciała....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...w drugiej rece....jesli to ma byc wojownikcza to chyba powinna byc tgarcza...ale jesli ma rozdzke ( [lol]) to raczej taracza jej sie nie przyda...wiec moze troche wydluzyc ta nie w ogole czy to rozdzka czy tylko laska bo jesli czarodziejska laska to mogbys ja wydluzyc i by mogla ona trzymac ja wobu rekach...jakby przygotowywac sie do oddania czaaru :D...cos ala jak bylo w Diablo 2...

 

pozdro[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooom... fajnie Ci to wychodzi, ALE

dopiero teraz zauwazylem, ze przedramie tej kobitki jest siakies takie kwadratowe... tzn w jednym miejscu widac wyrazna KRAWEDZ...

 

a na gorsecik nakladales teksturki (bump) czy modelowales te prazki?

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nad modelem ciała nie pracóje.. poprawie później... a co do gorsetu to bump żebym w razie czego mógł szybko zmienić połozenie unwramem tych prążków... a co do tego co będzie trzymać w tej prawej ręce.. chyba nic :| ale myślałem o jakimś obeschniętym kwiatkiem...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo estetycznie i ładnie modelowane , ale wygaje mi sie ze ten biust hmm jak by to ując by ciebie nie wq ,, dl amnie jest troche nie foremny nie ze duzy ale taki ?? lekko obisły jak mozesz to go lekko podnieś w góre , i daj jakąs inną texture bo wygląda lekko kwadratowo ale to taki obrazek , sma nie wiem , a takpozatym to super :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest na tych brodawkach? bo gorset jest fajny tylko nie ma uzasadnienia przy nim taki podniesiony biust.... może spróbuj dodać jakieś druciane, ażurowe miseczki :D

 

dodatkowo typowe gorsety (z materiałów) uciskają ciało i wokoło ich krawędzi widać taki ucisk - zmarszczenie skóry...

 

...wiem, że duże wymagania ale wierzę w Ciebie [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności