Skocz do zawartości

scena 3d:pokój- pierwsza praca


nimnul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

proszek: tu NIE ma textur

nimnul: trochęproste te modele, po za tym umieszczenie kącika pracy twórczej (3dsmax) w małym (chyba 3x3 m) pokoju to nie najlepszy pomysł (klaustrofobia),

brakuje mi kabli od myszy (chyba że to optyczna wtedy gdzie odbiornik??) i wystającyh kabli od kompa. po za tym umieszczenie komputera na blacie, przy tak dużej pzrestrzeni pod monitorem to też nie najlepszy pomysł. podłoga (poza texturką) powinna mieć też odbicia mebli i krzesła (zyska na realiźmie). pomyśl też nad zastosowanym renderem... czas już zapomnieć o skanline i użyć v-raya, brazila lub mentala...

po za tym zdecydownie za czysto (czyt. sterylnie) jest tutaj... taki pokój to chyba w szpiatlu na oiomie się znajduje a nie w normalnym (czyt. np: moim) domu ;)

to tyle. pracuj dalej!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w małym (chyba 3x3 m) pokoju to nie najlepszy pomysł (klaustrofobia)...

 

No troche ciasno ;/. Ale ten pokoj ma chyba (imo :P) ok. 4,5x3m.

Jak na poczatkujacego nawet, nawet. Osoby, ktore sie wypowiedzialy przede mna wytknely wszystkie bledy, chociaz podloga (imo :)) nie musi odbijac mebli etc. Sa rodzaje paneli, ktore sa calkowicie matowe :P.

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak wcale zle, pewnie ze mozesz zrenderowac z Vray albo Brazil ale to bym se jeszcze zostawil naucz sie pierw dobrze ustawiac swiatlo no i pruboj ze scanline

takze, dodaj cos do okola np poster na sciane jakies notatki, itd.

Nie przejmuj sie naprawde to jest calkiem niezle na poczatki.

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany! W pomieszczeniu o takich wymiarach robiłem sobie zdjęcie ostatnio u fotografa! Jedyne co miałem na myśli - żeby wyjść z tamtąd jak najszybciej! Nie zazdroszczę pracy w takiej klitce, no ale jak nie ma innego wyjścia...

 

Dosyć starannnie wykonana praca jak na pierwszą "poważną" :) Proporcje mebli i sprzętów się trzymają, są cokoły przy ścianie. A materiały? Zdecydowanie lepiej dać sam kolor niż jakąś szajsowatą teksturę drewna. Brakuje ostrości, powinieneś renderować np. z filtrem Michelli Netravali zamiast standardowym kiepskim Area.

 

To chyba wszystko, w sumie praca pokazuje po prostu wszystko i nic - zwykłe stanowisko komputerowe pokazane w sposób zwykły, za to nie ma ABSURDÓW w stylu okien za meblościankami itp. ;P

Dlatego pochwalam i zachęcam do dalszej pracy

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to pierwszy projekt to bravo za modeling, teksturki musisz zmienic nie używaj podstawowych materiałów maxa no i rzeczywiscie pomyśl o innym renderze. Wstaw okno i użyj mental ray'a. Chyba ze nie posiadasz to final rendera który niestety tez jest płatny no ale w dziale plugins widziałem V raya. Powodzenia przy nastepnych prackach. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie wam dzięki…

Co do materiałów macie racje:/ jakoś ciężko mi je przyswoić, odkryć;p

Jak by to nie był problem może by ktoś zarzucił jakiś link do tutków na ten temat.

Isso na monitor nie narzekam chociaż nie jest za piękny;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera to raczej jakaś kanciapa niż pokój :D 2x3 metry niemoge, co do wykonania to ejst git , łądnie itd, mogłbyśtroche z oswietleniem porobić, i texturami bo np ten stół to poracha ;) ale fajne sie zapowiada, pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności