Skocz do zawartości

Obiekt 3d: sword ;>


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

helloou :) wiec wymodelowalem sobie taki oto mieczyk ( referke wziolem z joanny darc z 3dtotal, ale jest robiony bez tutka i troche inaczej )

pozostaje mi tylko go jakos otexturowac ( czego serio nie umiem :) ) i jakas scenke dac.

i tak wogole to jezeli wylapiecie jakies bledy, bede wdzieczny za ich ujawnienie ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zawsze można spróbować tego rycerzyka zrobić. Ja od 4 dni ćwiczę modelowanie głowy i mi już całkiem, całkiem wychodzi ;). Jak by Ci się udało to spróbuj dorobić coś w stylu run na mieczu - to zawsze fajnie wygląda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka wglondało mi to na statek kosmiczny ale i tak w miare fajnie wyglonda

 

Rofl. Statek kosmiczny hehe :). BTW. Sry ze sie czepiam, ale masz bledy hehe ;).

 

Wracajac do sword'a - nawet nawet. Jak juz sugerowano - mozesz dodac jakies runy na klindze :). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa rzecz: do tego typu obiektów, żeby je dobrze oteksturować nie powinieneś używać modyfikatora 'UVW map' tylko 'UnvrapUVW'. Radzę poczytać w dokumentacji jak on działa bo na prawde nie jest to skomplikowana rzecz a da ci znacznie większe możliwości. Dopiero wtedy będziesz mógł dodać jaki wzór chcesz i gdzie chcesz. Podobnie jak rysy na ostrzu i brud. Wszystko to będziesz mógł po prostu namalować w programie 2d i finito. Mieczyk będize jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie zebym tam cos na ten temat wiedzial, ale wydaje mi sie, ze miecze fantasy pod wzgledem podstawowej budowy sa podobne do tych rzeczywistych :)

tak wiec jelec jest w 99,99999999% oddzielnym elementem, a nie tak jak u Ciebie cześcią głowni. to no, tyle chciałem napisać pozdrawiam i powodzenia itd ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności