Skocz do zawartości

scmodel 3d:dreniany domek


srywol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak ktos wczoraj byl to widzial watek tez o domku i tez moj ale wykasowalem bo doszedlem do wniosku ze nic z tego nie bedzie. A jak ktos nie był to informuje ze grafika sie zajmuje od moze 2 tygodni i prosze o wyrozumiałosc. Narazie tylko model bo teksturk nie zdążyłem machnąć:p tymczasaem milego oglądanie życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No więc chyba jestem pierwszy :]. Doemk całkiem przyzwoity jak na początki, nie wiem czy ci się będzie chciało, ale daj ten domek na plane i daj światło skylight + omni (w skylight zaznacz cast shadow) będzie o wiele lepszy efekt. Życze powodzenia w dalszej pracy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja widziałem ten twój domek ;] i powiem ze ten jest o 10 x lepszy - zmienił bym ramke w koło okien i drzwi na węższą, i klamke na mniejszą i te rury/listwy pod dachem niepowinny sei tak przecinać, nara i pozdro ...ps pracuj powoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okno na frontowej scianie bym nieco odsunął od narożniku

jesli pierwsza kondygnacja sie konczy tam, gdzie jest połączenie poziomych i pionowych beli, to zdecydowanie za nisko (2,1m to chyba dla karzełkow)

barierke tez troche zmien, bo jak ktos chce szybko wybiec z chaty to wpada na barierke... jakoś tak dziwnie

 

PS> czemu takie rozmyte te rendery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sprawa a dziwi. Jaki góral ma takie zdolnośi, że ociosał idealnie wszystkie bale do takich samych kształtów. Coś to za dokładne. A wystarczy zrobić cylindry z większą ilością podziałow i walnąć je noisem. a przy okazji bobaw się troche ustawieniami cienia. ten jest za twardy. Skylight też by trochę pomógł. Ale jak na początkującego to całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności