Skocz do zawartości

Scena 3d: parę pracek


DonKichot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no tak Adek widziałeś to w galeri pare lat temu :P

to bardzo stare grafiki dałem je tu bo na szybko potrzebowałem do nich linka, teraz po latach znowu wrucilem do grafiki i mam nawet fajny pomysł tylko trzeba to jeszcze wykonać :D

 

te trociny to 20 różnych modeli skopiowanych i zeskalowanych zrobienie ich i ułożenie ciut zajeło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

kawusia i przebudzenie na szóstkę,

 

Naimad ma chybe rację z różą, co nie?

 

czekam na nowe pracki aby cosik fajnego podziwiać twojego ;)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewłem się rewelacji, a tu rewelacja, modele i textury bardzo szczegółowe i dopracowane ale przede wszystkim światło świetne... powinieneś zmienić tytuł tematu na "Sceny3D: Super pracki" bo niektórzy moga je pominąć przez Twoja skromność :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy rozy w backgroundzie sa inne liscie niz na rozy. ale roza dobra. lepiej by wygladala w wazonie.

reka fajna, podoba mi sie pomysl, i wiorki sa super, tylko siekiera zardzewiala, gdybys tak ja troche wyszlifowal, bo zardzewiala ani reki ani drewna nie utniesz. jesli ten pieniek ma byc jako podstawka do rabania drewna, to jest o wiele za maly. jesli to tylko drewno to w porzadku.

a reszte juz widzialam, i chyba juz komentowalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne pracki ale tytuły mnie rozwalają:) nienawidzę takich tytułów, ale kogo by to obchodziło :) pracki fajoskie, najlepsza to "Stworzone... czy zniszcone..."(tytuł kojaży mi się z kiepskim kazaniem w kościele i niezachęca do otwarcia linku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś to już ale na mojej grafice :D bo ja nigdy nigdzie nic podobnego nie widziałem a ta grafika ma już bardzo dużo lat bo około 4 i jest na wielu galeriach więc mogłeś to gdzieś zobaczyć, jeżeli cokolwiek kiedykolwiek ściągam to budowe obiektów ze zdjęć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności