Skocz do zawartości

Scena 3D: Antena


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie zrobiłem render tego wipa co tam kiedyś dłubałem, wcześniej się nie dało bo rodzeństwo dorwało nowe gierki i o całym dniu bez kompa nie było mowy :P

 

aha temat taki bo ktoś mi gdzieś napisał że nazywam grafiki jak tematy na kazania w kościele :P mam nadzieje że teraz będzie ok :P

 

attachment.php?attachmentid=6960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładne.. cegiełki w tym miejscu gdzie tynk opada są troszkę za duże i chyba tam trawa troszkę z betonu wyrasta..

ale naprawde bardzo dobre, świetne textury, dobra gra cieni..

a to drzewo to z AEC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makbol

eee...DonKichot skromny jestes. Wg. mnie scena bardzo ładana, tylko wlasnie te cegielki takie kapke nieładane. Ale autko jest git.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Całkiem fajnie Ci to wyszło, tylko zmień falujące cegiełki bo nie wygląda to za naturalnie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyczepie do samej textury samochodu, z tego co widze to zderzak jest wogole taki zdezelowany ze przy podmuchu wiatru sie sypie, natomiast tylnia czesc (to drewniane) wyglada jak nowe. Zrob cos z tym zeby wygladalo mniej wiecej w podobny sposob podniszczone a nie ze polowa samochodu jest nowa a polowa sie rozsypuje ;) Moze sie czepiam ale tak mi sie to rzucilo w oczy :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne modele i swiatlo, teksturki slabe, a najslabsze niestety na samochodzie :(

Tekstura kol i zderzaka do wymiany, maska samochodu tez nie wyglada najlepiej, zbyt chropowata jak na lakier, nawet stary, przy tym kolorze wyglada jakby woz byl z plyty pilsniowej :-)

A co do modelu, to zdaje sie ze nikt nie robi takich pelnych blotnikow jak u ciebie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w błotniku nie ma dziury ? :P

wiedziałem że to jest za jasne :P

ktoś mnie przekonywał że mam źle monitor ustawiony i grafika jest za ciemna a teraz przez rozjaśnienie widać że błotnik jest pełny :P

 

render time 12 godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za takie parkowanie to bys mandat dostał bram sie nie zastawia a tak ogólnie to pracka przyzwoita mi sie podoba w szczególnosci to auto bardzo ładna pracka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie zauwazyl tego ze cala scenka jest troche nie poprawna proporcjonalnie.

Chodzi o to ze... ztylu jest rower wyobrazajac sobie zwyklego ludka na nim poginajacego mozna latwo wywnioskowac ze nie zmiescil by sie on do samochodu ;D

Samochod nie dosc ze wydluzyles to zmniejszyles mu kabine.

 

Scenka mimo wszystko bardzo mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie przyczepił troszkę do lakieru... taki jakiś... jakby 10 warstw lakieru położyć na nierówną powierzchnię.

A ta kabina taka za mała w stosunku do maski troszeczkę.

Ale ogólnie baaaardzo dobrze moim zdaniem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności