Jump to content

szkic strony dla firmy branzy R&D


y2d

Recommended Posts

strona bardzo monotonna i nudna , nawet te koła zębate , napisy,strzałeczki i inne duperele tego niezmieniają , strona wygląda trochę jak domowa dla jakiegoś future ukierunkowanego 12 latka :P Buttony na rollover wyjeżdżają poza obszar przycisku(ale to tylko szkic:P),

zmień też czcionkę...tyle ode mnie...:)

Link to comment
Share on other sites

witam...czcionka w logu nie za bardzo pasuje do calosci....tak samo jak bardzo irytujacy jest znaczek "&" ktory nie dos ze nie jest w qrsywie to jeszcze nie pasuje wygladem do czcionki wczesniej...tak jak chveti zauwazyl rollovery na buttonach sa bez pomyslu i wyjezdzaja poza obramowke...moze tak zamierzales...ale uwirz wyglada to na brak znajomosci tego co robisz ;) pozatym bez sensu jest robienie calego topowego obrazka w swfie...potnij to i zrob jpg+swf...w htmlu a nie calosc...za duzo kb do poprania...i tak samo przydal by sie preloader...no i banner kolo obracajacej sie zebatki tesh wiele do zyczenia wymaga ;) to by bylo na tyle co do ogolnego wygladu sajtu to sie nie wypowiadam...bo kazdy ma swoje gusta a client tymbardziej...

 

cheers...

Link to comment
Share on other sites

Jako że nie znam się na flashu i omijam go szerokim łukiem to muszę powiedzieć że strona mi się podoba ale tak jak zauważył przedmówca technika wykonania jest "dziecinna" jak na stronę dla firmy, zastosuj bardziej czytelne fonty w samym tytule i logu firmy. W logu tekst jest nieczytelny. Jeżeli grafika ma być mechaniczna i futurystyczna to pomyśl trochę nad tym jeszcze zmień kolorystykę bo trochę militariami daje, takie kształty kojarzą mi się z grami na atari.

Link to comment
Share on other sites

Ja się może nie znam ktoś powie, ale z doświadczenie wiem (jakieś tam mam) że jeśli robisz dla firmy, to pierwszą rzeczą powinny być czytelne i łatwo dostępne informacje. Potem dopiero ciekawe wykonanie, a taki layout(a szczególnie te przytłączające kolory i okropne fonty menu nie przyciagają wzroku, raczej odrzucają. tyle z mojej strony. Ale pracuj, nei zniechęcaj się.

Link to comment
Share on other sites

hej, nawet spoko klimat i fajne bajerki.

Nie wiem czy nie lepiej byłoby zmienic kolorystykę: ja bym to zrobił niebieskie - kojarzy się z profesjonalizmem.

Taki mały OT - fajnie zrobiłeś te animacje 3d w "products", też mam do wykonania podobne zadanie i bardzo interesuje mnie jakiego sposobu użyłeś?

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście strona troszkę "toporna" i ciemna... Szczególnie ten zielony kolor w tle źle na mnie działa. Proponuję stronę lekko rozjaśnić, dodać jakiś kolor równoważący zieleń i poprawić to wszystko, co napisane wyżej (bo animacje naprawdę są jakieś wolne i monotonne).

Myślę, że po tych modyfikacjach powinno być dobrze. Aha - popraw jeszcze napis "adress" w dziale "contact us", bo przeoczyłeś jedno "d".

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy