Jump to content

???Deform paint???


Armia

Recommended Posts

Na którymś videotutorialu, zwanym dokładnie "3Ds Max Divx 5.0.2 Tutorial Issue 6 - Deform Paint Video 1.avi" zobaczyłem narzędzie, które zwaliło mnie z nóg. Za jego pomocą można płynnie modyfikować siatkę obiektu, zwyczajnie jeżdżąc po niej myszką (coś jak auto-grid) i przeciągając to, co się "złapało" z intensywonością i polem działania określoną przez wykres. Nie wiem, dla którego maxa robiony był ten tutek, ja w każdym razie w szóstce nie mogę znaleźć NIC co by miało choć podobną nazwę. Tutek ten ma bardzo słabą jakość liter, mogę się jedynie domyślać co tam się kryje. Więc rzecz PRAWDOPODOBNIE nazywa się paint modifier. Ma ktoś pomysł, gdzie to znaleźć w max6? Chyba, że to Plug-in jakiś, nie sprawdzałem. Dzięki za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Anom przydatna opcyjka. Mozna sie poczuc jak w Z-Brushu, ale niestety zaimplementowana dopiero w max'ie 7. Chyba ze nie jestes za gleboko w maxie i mozesz sie na May'e przesiasc. Tam to narzedzie, o ile wiem, jest w standardzie juz od jakiegos czasu.

Link to comment
Share on other sites

A, to spoko, jakoś dam radę - czytaj, przesiadam się na maxa7 po weekendzie, mam nadzieję... Ale z tego tutka wynika dość jasno, że to jest starsza wersja jakaś... wręcz trójka... No nie wiem, nie jestem znawcą :P.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, jest wtyczka, znalazłem, zainstalowałem to jest dokładnie to co w tutku... Nie chcę łamać regulaminu i wyrażać się nie kulturalnie, więc powiem tylko, że jest świetne i szczęka mi opadła.... Dzięki serdeczne Kozioo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy