Skocz do zawartości

[wzornictwo] otwieracz do piwa


boba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajna prezentacja. Nie wiem czy jestem stary beton czy to inna ułomność ale najbardziej przypadł mi do gustu w najprostszej formie. Pozostałe są "uatrakcyjnione" ale ... IMHO tracą gdzieś tą "funkcjonalność na pierwszy rzut oka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy "01" zdecydowanie mi się podoba, jeszcze wytłoczyć w nim logo jakiejś audiofilskiej manufakturki - mniam! Widywałem już podobne:)

Na renderze - model 01 ma błąd, który nieco zatarł kształt formy: chodzi o wygładzanie - górna płaszczyzna kończy się krawędzią od której schodzi łagodny łuk - tam powinien się zarysować wyraźny "kant" i zmiana punktu odbicia powierzchni plaskiej w stosunku do łukowatej. Model 02 tez ciekawy - sympatycznie by się trzymało w ręku taką technologicznie poddeformowaną formę;) Wersja "chrom" chyba dość niepraktyczna do trzymania - mogłaby się wyślizgnąć przy otwieraniu biorąc pod uwagę fakt, że trzeba jakąś tam siłę nacisku przyłożyć...

Ogólnie bardzo estetyczna praca.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentrze :)

moj ulubiony otwieracz to 02 i 01.

 

ps. na przyszlosc prosze o wiecej slow krytyki, bo nie przywyklem do takiego slodzenia ;) a poza tym bede wiedzial co mozna by zrobic lepiej

 

pozdrawiam, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za konkurs, co to za konkurs...

 

nic wielkiego chyba... peter_muler dal kiedys linka w watku o konkursach (chyba 19 post), a ze moglem podpiac cos o piwe, to nie moglem sie oprzec i zrobilem otwieracz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności