Skocz do zawartości

Postać 3D: Razghoul


lord_saskybody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no sasky jak to już skończone to chyba Cię objade, a potem wszyscy dowiedzą się o pewnym perwersie :> weż się do roboty...masz troche do poprawienia, głowa i przednie odnóża całkiem fajne, ale ten tył to co to jest? Fajnie się zapowiadała więc nie porzucaj tego...pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ogladalem po kolei te renderki i tak sie ladnie zapowiadalo. no coz. nie wiem co to z tego wyszlo. ale ja wiem jak to jest. meczysz sie nad poczatkiem 3 dni a potem masz powoli dosc i chcesz jaknajszybciej skonczyc. czasami lepiej na 3 dni sobie wylaczyc komputer nabrac zapalu i spowrotem przysiasc :)

 

Pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zawiodłem sie bo łeb fantastyczny z wyobraznia ale reszta ciała klapa strasznie sie zawiodłem posiedz troche i pomysl nad reszta i zmien to jak taki łepek wymysliłes to nie powinienes miec problemu z reszta. głowa jest jak najbardziej wporzadku moze konciki "ust" bym troszke do przodu dał. pozdrowiionka for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku zrobiłeś odjechaną paszę, jeszcze te zęby no poprostu mnie powaliło więc widać że jak chcesz to umiesz więc nie wykręcaj się teraz lenistwem jak narobiłeś wszystkim smaka!!!!!!! do roboty, bede śledził ten wątek i na koniec chce zobaczyć zaje..fajnego stworzaka! powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakoś ładnie go upozujesz to jeszcze coś z tego będzie. Jakoś w kadrze postaraj się gu ulokować i ustaw mu te płetwy na kościach... postaraj się wyciągnąć z tego jakąś fajną scenkę... bo taki model dla modelu to nie wiem... jak na sam model to kiepsko. A scenka jeszcze może z tego wyjsć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności