Skocz do zawartości

trochę moich dłubanin


piotrekkosmala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Z racji uczestnictwa w bitwie zapisałem się na to forum, a jako że trochę maluję postanowiłem zmęczyć tym Wasz wzrok ;)

 

ilustracja na plakat

 

airpuppetsretro_pkosmala.jpg

 

praca na konkurs magazynu PSD (wyróznienie, ps. gratulacje dla M.Kuciary za to samo ;) )

 

pkosmala_sen.jpg

 

autoportret z głupią miną...

 

pkosmala_selfportrait.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. latajace czlowiek, pies, kurczak i co-tam-jeszcze mnie osobiscie nie powalaja, choc maja swoj klimat... zapewne taki jaki mial byc.

 

2. spiaca dziewczyna jest swietna, bardzo fajny nastroj, tylko ten dol jakby przyciemny: koldra zdaje sie kanciata i zbyt agresywnie "wpada w mrok"...

 

2. autoportret przypadl mi do gustu, przyjemnie minimalistyczny pomimo - jak mi sie wydaje - kulejacego cieniowania (no chyba, ze byles akurat usmarowany czekolada).

 

ogolnie: calkiem fajne rzeczy, niby rozne, a maja swoj styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spiace dziecko zbyt cukierkowato wyszlo jak na moj gust, i nos taki jakis splaszczony, ale gratuluje wyroznienia.

osobiscie najbardziej mi sie podoba autoportret, fajny wyraz twarzy, gdyby to dopracowac i zeby takie rozmazane nie bylo, to by byla swietna pracka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowity klimat ma ta praca z Kobietą :) te kolory, to ciepło z niej płynące, ten nieregularny kształt gwiazdek, ta Jej pozycja (spokojny, beztroski sen)

 

Świetne prace, w sam raz na rekomendacje :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie pierwsza i trzecia sa najfajniejsze. Z calym szacunkiem ale ta spiaca pani kojarzy mi sie z taka gola babka z tandetnego recznika jakie mozna kipic nad morzem... W sensie kolorystkyki, taka dosc uboga i dziwnie nasycona.. poza tym wlasnie tulow ma jakis taki za maly do glowy, ktora swoja droga wyglada na raczej dorosla niz na dziecka. ale to tylko moja opinia. Ogolnie masz ciekawy styl.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności