Skocz do zawartości

Pojazd 3D: MAN TGA


Piterus_123

Rekomendowane odpowiedzi

No i poszlo z dymem wszystko co zrobilem do tej pory ze SCANIA bo mi sie tak komp sypnal ze nic sie nie dalo uratowac ale juz dzis po naprawie kompa zaczolem robic cos nowego a konkretnie MAN`a TGA z kabina XXL na potrzeby gry (18WOS.PTTM), to co teraz widac to nie zaduzo ale zrobilem to tylko w godzinke.

Pozdrowienia dla wszystkich a wszczegulnosci dla Bubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pozdrowienia dla wszystkich a wszczegulnosci dla Bubu.
---> bez przesady :) A co do modelu to wrzuć jakieś zdjątko bo zabardzo nie wiem jak to ma wyglądać :) Ale model (znaczy początek wydaje się dobry :) Aha no i szkoda, że Scania zaginęła widze że wszystkim coś się dzieje niedobrego ze sprzętem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot zacytuję :"nie wiem ale strasznie dlugo ci to idzie;) ale mi to nie przeszkadza

model ni sie podoba mimo ze nie znam programu nie wiem gdzie masz bugi w siatce

idzie ci bardzo dobrze"

 

Koledze idzie długo bo to zmodeler. Sam w tym robiłem jeden model 3 miechy i efekt był, nawet bez rendera, jest on gdzieś na forum, e-scooter. W zmodelre robisz poly by poly, albo ukłądasz z jakiego plane większego, więc zajmie mu to troche. Nie wiem w jakiej wersji on robi, ale spodziewam sie , żę nie w ZM2, tak jest łatwiej i można przesuwać wierzchołki z widoku 3D, a tu niestety jak ich jest dużo to jest masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie. No i wiem że to Zmod tak więc jeszcze raz powiem bardzo ładnie (szm ostatni coś próbowałem, ale krew mnie zaczęła zalewać i stwierdziłem, ze to nie jest progs dla mnie ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh koleś zauważyłeś, że większość "uwag"(moge się mylić) w tym wątku to twoje update? co nie zmienia faktu, że jest fajnie, to jest z gta:vc? z takimi odbiciami?z takimi szczegółami?

 

PS.Kondolencje z powodurozpania się kompa ja się kiedyś wkur... i komp poleciał 5 pięter w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma zabić kompa?? Z tego co wiem to Piterus_123 robił juz inne furki do gier (np maśka którego ma w avatarze :) i chyba wszystko było ok :) I wydaje mi się, że niektóre furki z gier mają więcej poly niż jego model (tu mogę się mylić, ale wydaje mi się, że nie :) No i model nie jest do VC z tego co się orientuje.Sory za OT, ale swoją drogą to model piekny, wyrazisty no i ma coś w sobie. Pomijam już fakt, że możesz pośmigać swoim modelikiem w grze (pełna satysfakcja i wynagrodzony trud pracy) POzdro i powodzenia w następnym projekcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności