Skocz do zawartości

Scena 3d: "Skrzywienie"


olej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no nie bars kolo, mogleś troche bardziej popracować...bo jakieś takie nie bardzo...i co to przedstawia? jakiś kolo nagięty do podłoża. I co? i nic tak sie patrzy na te kwadratowe kwadraciki. dziwne...i ten kolo jakis taki niedopracowny..je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wyrużniająca???????!!!!!???? Jak twoim zdaniem wygląda "praca wyrużniająca"??? Ja uważam ją za niezwykle oryginalną, ale nie pasuje troche niewykorzystane miejsce z lewej strony. Chyba, ze planujesz zrobić z tego jakieś menu... Bardzo ciekawie wyglądałaby na pulpicie (moze dorobisz jakies ikonki w podobnym stylu). Jeszcze raz powtórzę, ze wyrużnia się z pośród innych prac. Skąd czerpałeś inspiracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baju: musze przyznać ze masz ciekawe podejscie do 3d. Widać ze traktujesz to jako forme kunsztu, przedstawiając swoje abstrakcje.

 

Być moze staniesz sie prekursorem nowego nurtu sztuki, takim cybermalażem ... hehe

hmmm

 

Sajrux: przedstawiłeś swojom opinie, ok. Ale w moim przekonaniu jesteś typem człowieka który patrzy na las szukając drzew. Ta praca jest w charkterze przerostu treści nad formą. Moze "spojrz na nią nie otwierając oczu (...)"

 

Mnie osobiście sie podoba i mógłbym przeprowadzić jej małą interpretacje ale nie bede nikogo zanudzał. hehe........ :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze. No coz nie wszystkim sie musi podobac. Zdaje sobie sprawe ze swoich brakow, caly czas sie ucze.

 

Lumpy: Pytasz o inspiracje? Muzyka Toola, "Inne piesni" Dukaja i Sesja, ktores z tych trzech na pewno:)

Insect: Z checia poslucham interpretacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wyrużniająca???????!!!!!???? Jak twoim zdaniem wygląda "praca wyrużniająca"??? Ja uważam ją za niezwykle oryginalną, ale nie pasuje troche niewykorzystane miejsce z lewej strony. Chyba, ze planujesz zrobić z tego jakieś menu... Bardzo ciekawie wyglądałaby na pulpicie (moze dorobisz jakies ikonki w podobnym stylu). Jeszcze raz powtórzę, ze wyrużnia się z pośród innych prac. Skąd czerpałeś inspiracje?

 

Ta praca nie jest "wyrużniająca", tylko wyróżniająca. Pszepraszam, ale musiałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać TAK, kompozycja TAK. Podłoże i tło zdecydowanie na NIE - cegła tak "krzyczy", że zakłóca odbiór, w dodatku cegły są w inwersji, a nawet jeśli to tylko złudzenie - tym bardziej powinno się je (to złudzenie) wyeliminować.

Zdecydowanie poszedłbym w BW przy tego typu obrazach, kolor nie ma tu żadnego sensownego znaczenia - jest zbędny.

Mimo wszystko proste i w miarę oryginalne, ale jeszcze do dopracowania!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności