Skocz do zawartości

Postac3D: MIC:)


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem sobie zrobic miska...zblizaja sie walentynki wiec pomyslalem ze bedzie to fajny dodatek do prezentu dla dziewczyny:)

Tylko mam problem bo nie wiem jak stworzyc jakies realne futerko dla misia... mozecie mi pomoc? moze jakis darmowy plugin zalatwi sprawe? Aha laczenia poszczegolnych konczyn jeszcze poprawie...

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chcesz podarowac dziewczynie misia z urwana glowa? co za swiat.

 

na stronie ornatrixa sa tutki do tego. bo tego nie wytlumaczy sie w dwoch slowach jak go wlaczyc.

 

mysle ze troche kanciasty ten mis, szczegolnie tam gdzie te lapki takie splaszczone, zrobilabym je bardziej okragle, a caly mis zeby byl troche bardziej flapciaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... to jest mis in working:P Anno C wszystko bedzie...powoli... narazie sie ucze:) i tak nie mam pojecia czy go skoncze...ale z wasza pomoca, kto wie?:)

A o to co zrobilem... nozki jeszcze poprawie...chociaz jak sie nalozy futerko to i tak tego nie bedzie widac:P

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chammer mam problem bo nie wiem jak nalozyc inny rodzaj futerka na poligony imitujace stopki:)i uszka...a i dlaczego futerko na brzuszku mi sie nie renderuje z innymi? bo gdy jesy isolated to wszystko pieknie...brzuszka tylko pozazdroscic:) a jak renderuje cala scene to juz futerko sie nie renderuje...:(

a To jest to co zrobilem do tej pory:) Kapelusz mi sie zepsul wiec go OUT:P

Juz Mi Komp nie wyrabia po dodaniu futerka:( a przeciez nie jest taki zly...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z stopkami i uszkami to bym dodał jako osobne obiekty(attach je:P) i na nie nałożył teksture... inny pomysł do głowy jakoś mi nie przychodzi narazie do głowy

A ten brzuszek... nie miałem jeszcze takiego problemu więc nie wiem jak go rozwiązać, niestety... :(

 

Ale to futerko mi sie nie podoba... nie widać wogole oczu:P Daj jaśniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle zrobilem .... ale nie mam pojecia co z ta skora z 1500 root zwiekszylem na 3000 i nadal to samo:(

 

Po 30 min mam to... oczywiscie poprawie jeszcze ten napis aby bardziej pasowal do serduszek...macie moze jakis pomysl na scene?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ops nie chcacy wykasowalem czyjs post... przepraszam:)

To chyba bedee konczyc te prace:) bo mi sie oninatrix konczy:P macie moze jakis pomysl na tlo? moze czarne? Aha mam jeszcze pytanie... w jakiej rodzielczosci jest zdjecie takie normalne 15cmX13cm? to znaczy ile ma dpi bo nie wiem jak mam renderowac a chcialbym to w ramke wlozyc:) Bede musial jeszcze nad swiatlem popracowac... ale to juz pikus:)

PS. Bedzie to moja pierwsza ukonczona praca w maxie:) Jednak kochana kobieta potrafi zmobilizowac do pracy;)

Pozdrawiam

Ps. nie zwracajcie uwagi na lewy gorny rog - przerwany rendering i na "lysosc" misi bo nad tym siedzialem i nie mam pojecia co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... niestety prace nad projektem zakonczyly sie z przyczyn wyzszych... nie wiem dlaczego ale nie otwiera mi sie plik:( takze nie bedzie dodatku do prezentu...i nie bedzie tez pierwszej ukonczonej pracy w 3Ds MAXie:( Ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności