Skocz do zawartości

Moja 1 praca 2d


vilmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciałym przedstawić wam moją 1 pracę 2d .Praca przedstawia jaskinię mrocznych elfów. Mam nadzieję że wam się podoba robiłem ją około miesiąca proszę o komentarze i wmiarę łagodną krytykę

 

 

Z góry dziękówa !!!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poczytaj R.A.Salvadore 6 ksiąg pajęczej królowej albo trylogie mrocznego elfa

to tak zwane magiczne światło nierażące mrocznych elfów i zapewniające oświetlenie

ludzkim niewolnikom ;]

fajno że się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...faktycznie: bardzo sentymentalna sprawa z ta pracka. nie bede sie wypowiadal na tematy techniczne, bo w tym jest cos innego i nie jest to (dla mnie) duch 486... to wrecz "podrasowane atari", a max 286 i klimaty a'la ishar.

 

ach, i to nie byla wcale ironia - jestem powazny.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, chłopaki........proszę o spokój!!!!

Każdy z was ma trochę racji, ale na forum przede wszystkim chodzi o krytykę budującą.

@Vilmar- miesiąc pracy??.......sorry stary ale dla mnie to wygląda na 3 dni. Zwróć uwagę na ostatni render Tigera- on to zrobił (o ile dobrze pamiętam) w 12h. Daj sobie więcej luzu, zacznij rysować podstawy, naucz się praw rządzących perspektywą, rysuj z natury, ćwicz oko i swoja wrażliwość na barwę, obserwuj itp,itd.

Czyli rysuj rysuj i jeszcze raz rysuj, a zobaczysz efekty."Nie od razu Kraków zbudowano"

@polak- nie no stary troszkę przesadziłeś, troszkę więcej subtelności:D

 

P.S-@Vilmar: pisząc uważaj na błędy ortograficzne, bo jak zobaczyłem pierwszy post to poczułem się jakby mi ktoś brzeszczot w oko wsadził.

 

Pzdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem jest to moja 1 praca i może wprawiony grafik zrobił by ją w 3 dni ja robiłem miesiąc jeśli chodzi o szkic to byłby on znacznie dokładniejszy alekiedy zorjentowałem się że mój plan ma zamało pikseli byłem już w połowie i niechciałem zaczynać od początku teraz zrobie taką luźną prackę "pędzel" a potem biore się za zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tak... kiedys bigle mowil zebym sie wzial za garnki, szklanki i inne badziewia... a fakt ze to najlepsi nauczyciele... nie sadze zeby rysowanie wielkiej bramy piekiel na tym poziomie bylo ambitne... no to tyle.

 

Nie chce uchodzic za profesjonalistę oczywiscie ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie szklanki garnki i inne pierdoły zniechęcają jeśli chodzi o perspektywe to mam z tym duże problemy .A i tu niechodzi o ambicje jeśli miałbym robić przez 2 tygodznie garnek to po tygodniu by mi sie odechciało a tak poświęce miesiąc i zrobie coś co chcę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrwaly jestes :) miesiac hmm niezle:) a kliamt faktycznei kolory ruszaja sercem i przypomina sie dawny czas grafik 8bpp czystego oldsqlu... pracuj pracuj... bedzie milo patzrec jak sie rozwijasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość runner

Twoja sprawa, braki i tak po pewnym czasie wyjda i bedziesz musial sie do nich wracac (chyba ze rzucisz wszystko w kat) to tak jakby wyscig dobrego dlugodystansowca z gosciem, ktory mysli ze go pokona, a brakuje mu pewnych umiejetnosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można dopracować a więcej się naucze robiąc żeczy

 

które chce zrobić i będe nad nimi pracował niż jakiś ... kubek który zrobie od niechcenia

i wypowiedzcie się o pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość runner

a praca mi sie nie podoba, nie lubie takich klimatow ... za ciemne, u mnie malo co widac (moze mam zaciemniony monitor :/ )

ehh nie bede sie sprzeczal bo widze ze masz swoje zdanie na ten temat. ale ok, wazne zebys z tego czerpal radoche :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że nieźle mnie rozbawiłeś!! Masz rację!! Nie chcesz to nie rysuj "badziewii" i innych garnków. Siedź i dopracowywuj nowe pracki!! Czekam z wielką niecierpliwością.

Aha i jeszcze jedno: pisząc posty, zajrzyj do słownika ortograficznego

Małe pytanko:Ile ty masz lat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhehe, ciepelko na serduszku :DD mimo ze jak powstawaly takie gierki, i takie grafy [ scena w tamtych czasach :D ] to ja bylem jeszcze malym berbeciem w pieluchach, to pracka mi sie podoba, ale mam jedno ALE :D

 

gdyby to zrobil ktos bardziej dowisadczony, to byl by po prostu wypas, (no plus jeszcze tam takie duperele jak perspektywa i te de) ale to Twoj pierwszy raz, i wiele rzeczy nie jest jeszcze zamierzonych, etc. chodzi mi o to ze mam nadzieje ze to nie jest szczyt twoich mozliwosci :D ale nie krytykuje ,bo ja tez jestem cienki w te klocki :P

 

pooowodzenia w 2d etc i wogole :F [ oj, to jest komentarzna poziomie jakbyscie nie wiedzieli :D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności