Skocz do zawartości

obiekty 3d: lampy (speedmodelling) - jeszcze jedna


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie - lampy na szybko. zrobilam na 3dtotal, ale postanowilam wystawic sie na krytyke rodakow rowniez :)

lampa retro wg wlasnego pomyslu :)

pozdrawiam

 

edit: jeszcze sztuka, inna od pozostalych. wiem,ze w kazdej sa niedociagniecia, ale modelowanie na czas to dla mnie nowosc. w kazdym razie wyciagam wnioski na przyszlosc :)

pozdro i zabieram sie do nauki(niestety nie modelowania...)

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsza - zwykla lampka, przyjemna ;) ale na gorze cyba nie powinno byc tak okraglo - te dwa cycki powinny sie spotykac z czubkiem pod ostrym kątem a nie zlewac sie z nim ale moge nie miec racji ;) nie umie sie wyslowic po tygodniu szkoly

 

druga fajna, w moich klimatach :D powiedz, jak zrobilas ten renderek w lewym gornym rogu?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome, no to klimaty czujemy podobne :) baardzo przepadam za retro. przy okazji szukania inspiracji znalazlam http://www.classic-modern.co.uk - naprawde przyjemne rzeczy.

a to w lewym gornym rogu to nic innego jak siatka z widoku perspective (ja uzywam skryptu capture viewport,ale moze byc po prostu printscreen) i costam pomajstrowalam w fotoszopie,zeby do calosci dokleic.i tyle,zaden render.

a co do pierwszej lampki to chyba masz racje,ze za okraglo,ale to wyscig z czasem i traktuje to jako cwiczenie, wiec nie bede juz raczej poprawiac.

dzieki za komentarz i pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardziej podoba old school lampka, lubie takie starocie, jedyne co to te paski zdaja sie nie zbiegac w srodku tak jak powinny, ale to moze byc na wskutek interferencji, trudno powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności