Skocz do zawartości

scena 3d: wielofunkcyjny mebelek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to podluzne na gorze to sa jednoczesnie lampy jak i szyny-prowadnice do roznego typu dodatkow ktore tam mozna przyczepic :) dzisiaj postaram sie puscic jeszcze kilka widokow i mam nadzieje ze to rozwiaze problem wielofunkcyjnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może napisz jakieś ogólne założenia projektu, do czego to ma ostatecznie służyć i jak działać, pokaż jakieś koncepty, szkice, trochę to nam rozjaśni pojęcie o Twoim dziele :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może napisz jakieś ogólne założenia projektu, do czego to ma ostatecznie służyć i jak działać, pokaż jakieś koncepty, szkice, trochę to nam rozjaśni pojęcie o Twoim dziele :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki wysylam jeszcze kilka renderkow - wiem ze jest tak kilka bledow , ale modelowalem w rhino i przy przerzucaniu powyskakiwalo mi kilka takich rzeczy a nie mialem czasu aby to poprawic - jak znajde chwile to jeszcze dopracuje. Mebelek jest projektowany dla dzieciakow tak w wieku 12-18 lat . Jego funkcje to miedzy innymi - lozko, kanapa, biurko , miejsce do zabawy , ogladania tv, sluchania muzyki i tak dalej. Tam na tych szynach mozna podczepiac laptopy telewizorki i inne ( w dodatku mozne je bez problemu odczepiac i brac ze soba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że coraz bardziej mi się podoba, tylko takie małe pytanko: Czy przemyślałeś kwestie technologicze ? Tzn jak się ma przestawianie mebelku z jednej pozycji w drugą do rzeczywistości, kształt elipsy raczej tego nie ułatwia a pewnie ciężkie to jest.

 

Podoba mi się pomysł z szufladami, dorób im tlyko jakieś rączki albo wcięcia żeby było za co złapać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w pozycji pionowej, brak miejsca na stopy czy chociażby na swobodne wyprostowanie nóg dyskwalifikuje ten mebel do zastosowania jako biurko czy miejsce do posiedzenia przed laptopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie projekt nie jest jeszcze przedstawiony w "fazie produkcyjnej" - jesli chodzi o miejsce na stopy t obedzie tam dorabiane odpowiednie wglebienia w obudowie - tak ze bezproblemowo bedzie tam mozna zmiescic nogi. Szuflady narazie mialy byc zrobione na zasadzie "wciskania ich " czyli wpierw trzeba szuflade wcisnac do srodka , a wtedy ona odskakuje i sie otwiera - mialo to zapobiegac otwieraniu tego w pozycji pionowej. Kwestia techniczna obracania tego jest najtrudniejsza. przerwa na srodku obudowy jest jednoczesnie miejscem zaczepienia do podlogi i umiejscowienia mechanizmu wspomagajacego przekrecanie - wewnatrz po obu stronach tej szpary jest zebatka, a do podlogi jest zaczepione jedno kolko zebate bedace wewnatrz tej wlasnie przerwy i dwa ktore robia za lozysko ... ale zagmatwalem - jakby co moge jakis szkic podeslac bo teoretycznie wiem jak to ma dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności