Skocz do zawartości

Scena 3D: Lego SW - Anakin vs Sebulba


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie niektorzy zauwazyli moja fascynacje Lego (a poza fascynacja to niezla zabawa :) ) Projekt z WIP zostal zawieszony z braku czasu i cierpliwosci :)

 

Oto co do tej pory udalo mi sie "wyczarowac"...

 

http://www.czarny.ecik.e-tatry.pl/Lego/SW.jpg

 

Do zrobienia zostal jeszcze pojazd Sebulby oraz pare ludzikow a pozniej zabawa z ustwaieniem sceny i render :)

 

dzieki za c&c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja mam zastrzezenie natury technicznej ;)... czy te "rydwany" nie powinny byc podczepione do silnikow tylko na kablach? ... u ciebie jest jeszcze jakis sztywny palak...

 

i jeszcze jedno mnie nurtuje: czy te modele sa modelowane tak zeby wygladaly jak zlozone z klockow czy moze najpierw modelowales klocki a potem skladales je w pojazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zestawie klocków jest ten pałąk. A ty myślałeś, że lego wynalazło antygrawitacje?!?

 

a ty myslales ze lego wynalazlo mini silniki odrzutowe na palakach?

a co za roznica czy z palakiem czy bez? latac przeca i tak model z klockow nie bedzie... natomiast wyglada lepiej bez palaka...

 

edit: k leru ja jestem spokojny... eot... niech sie autor wypowie w tej jakze kontrowersyjnej kwestji palakow i tyla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie....

Od czego tu zaczac.... Moze na poczatek w ramach wyjasnienia:

- czesc klockow powstala troszke wczesniej, przed rozpoczeciem bitwy, ale sam zamysl zestawu 7171 narodzil sie z mysla o niej... jesli to nie zgodnie z regulaminem to prosze o przeniesienie watku do WIP

- jak wynika z wczesniejszego "-" modeluje kolejne klocki, a nastepnie skladam je do kupy... co daje nieziemska frajde...

- aha i jeszcze ten "legendarny" palak... na te chwile on tam jest ale mysle ze w koncu sie go pozbede Rzeczywiscie ciekawiej to wyglada i blizej do orginalu filmowego Moze jak cos dzis wymodeluje to zrobie update...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest nastepujacy: beda wypustki (mam nadzieje :)), beda "pioruny" pomiedzy silnikami, bedzie rozdmuchany pyl pod podami oraz jakies lepsze oswietlenie... teraz pracuje nad tym ale jakos malo czasu :( ale mam nadzieje ze wytrzymacie :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności