Skocz do zawartości

Moja 1 martwa natura


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wybacz ale jakos nie znajduje w tych pracach niczego, co mogloby mi sie podobac. Tragiczna jakosc materialow / textur, fatalne oswietlenie - az sie prosi subtelne indirect illumination! no i to co wylatuje z tej butli, wyglada obrzydliwie jak żygi. Calosci dopelnia maksymalnie skopana kompozycja, panuje totalny chaos i nie ma na czym zawiesic oka. Sorry ze tak krytycznie, ale ogladajac Twoje rysunki bylem pewien ze zobacze tutaj rownie swietnie wykonane pracki.

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jeszcze martwa natura to chyba bez zadnej dynamiki ma byc? nie wiem tak mi sie kojazy, a tutaj cos wytryskijace z butelki robi kompletny haos, dwa to textury ;d trzy swiatlo.. zreszta nie bede sie powtarzal;) przynajmniej modele sa wmiare ok chba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary swietna pracka mis ie podoba , błedy są niewielkie i nie warto ich porpawiac bo czasmi bledy dodają uroku jezlei nie sa wychwytywane ich brak powoduje perfekcje i samozachwyt ,a to z koleji prowadzi do ...... wlasniee wiec ja sie ciesze ze ci cos takiego udało sie stworzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności