Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Porsche Carrera


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim , zapewne mnie nie znacie jestem nowy na tym forum, chce siee wam jak najlepiej zaprezentowac i z mam nadzieje ze z pomoca przyjdzie mi wlasnie modelowany przezemnie porszak(porsche carrera), ponizej zamieszczam rezultat 25 gozinnej pracy, mam nadzieje ze wam sie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Seo000--> na nic nie jest za duzo nie liczy sie czas tylko efekt

ja wolalbym robic miesiac karoserie ale zeby nie miala zadnych bugow i zeby byla idealnie prosta;);)

modelik niczego sobie choc widac ze to dopiero zarys sylwetki;);)

 

ps ja tez robie carrere gt.....:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za liczne komentarze, umieszczam siateczke , aczkolwiek stara z przed dwuch dni bo ostatnio bylem zajetym czyms innym ,a le samochodzik dalej pomalutku sie modeluje , niedlugo beda nastepne updatey. Dla zainteresowanych ten sam watek prowadze u przyjaciol z zagranicy, dokladnie mozana go zanalezc na forum www.3dkingdom.org ten sam nik co na tutejszym forum.

 

 

 

-Edycja-

Zamieszczam dodatkowe screenshoty tylu samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za liczne komentarze, umieszczam siateczke , aczkolwiek stara z przed dwuch dni bo ostatnio bylem zajetym czyms innym ,a le samochodzik dalej pomalutku sie modeluje , niedlugo beda nastepne updatey. Dla zainteresowanych ten sam watek prowadze u przyjaciol z zagranicy, dokladnie mozana go zanalezc na forum www.3dkingdom.org ten sam nik co na tutejszym forum.

 

 

 

-Edycja-

Zamieszczam dodatkowe screenshoty tylu samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezsc. Dzieki za komentarze.

Ponizej zamieszczam pare renderkow, oraz obiecana siatka tylnego swiatla.

Z roztawienie kół, oraz stwierdziłem jednak ze tylne kolo jest wieksze od przedniego w zwiazku z czym je powiekszylem.

Poprawilem jeszce kilka drobnych elementow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamillM--> jak dobrze widze to zrobile je booleamem prawda??

zrobil ksztalt swiatla dal ms pozniej zrobile te otqwoey(nowy obiekt) skopiowal go i dal booleam nawet po siatce mozna to zauwazyc

i wlasnie o to mi chodzilo morfeuszciekawy bylem czy to naprawde modelowales czy robiles booleamem bo normalnie recznie modelowac to to mozna sie tylko pochlastac:D:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności