Skocz do zawartości

Scena 3D: Objawienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, którzy zechcięli poświęcić chwilke czasu na obejrzenie moich wypocin. Jestem novy, tak samo jak pracka, render z maxa6 i poprawki w photoshopie7. Z góry dziękuje wszystkim za konstruktywną krytykę, bede wdzięczny za każde pouczenie.

 

 

objawienie.jpg

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Praca jest ok, ale jak na nia patrze, to czuje niedosyt. Pomysl jest fajny, modele wygladaja dobrze. Nie bardzo jednak podoba mi się render światło i kadr. Moim zdaniem niepotrzebny jest tu DOF (chyba, ze wydaje mi sie tylko , ze on tu jest). Czuc, ze mozna z tej sceny wyciagnac wiecej. Jak wspominalem ogolnie podooba mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/3 kadru z prawej do ucięcia - mniej więcej w miejscu, gdzie ponad obrazkiem występuje tekst "...render z maxa".

Wytłumienie przepaleń górnego oświetlenia dało dość kiepski efekt - już lepiej gdyby pozostały "przepalone" w swoim oryginalnym nasyceniu / natężeniu. W efekcie mamy dolną część akcji świeżą i dynamiczną - zaś góra jest blada i martwa - dziwnie się to interpretuje.

W ogóle skadrować to w kwadrat - ucinając jeszcze ciut lewą stronę i mamy całkiem przyzwoitą pracę nowego forumowicza!:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/3 kadru z prawej do ucięcia - mniej więcej w miejscu, gdzie ponad obrazkiem występuje tekst "...render z maxa".

Wytłumienie przepaleń górnego oświetlenia dało dość kiepski efekt - już lepiej gdyby pozostały "przepalone" w swoim oryginalnym nasyceniu / natężeniu. W efekcie mamy dolną część akcji świeżą i dynamiczną - zaś góra jest blada i martwa - dziwnie się to interpretuje.

W ogóle skadrować to w kwadrat - ucinając jeszcze ciut lewą stronę i mamy całkiem przyzwoitą pracę nowego forumowicza!:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca fajna, wykonanie mogloby byc lepsze (zle nie jest, ale mozna by poprawic)

czemu wszystko oprocz postaci jest takie rozmazane?

postac dziwnie oswietlona, byc moze mi sie tylko wydaje, ale zdaje sie nie byc oswietlona w ten sposob jak schody pod nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca fajna, wykonanie mogloby byc lepsze (zle nie jest, ale mozna by poprawic)

czemu wszystko oprocz postaci jest takie rozmazane?

postac dziwnie oswietlona, byc moze mi sie tylko wydaje, ale zdaje sie nie byc oswietlona w ten sposob jak schody pod nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by ten render podzielić na dwa - górny i dolny:)jako całość coś mi sie to wszystko gryzie i na dodatek jeszcze multum czarnego...ale możliwe jest też że ja mam strasznie ciemny monitor:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by ten render podzielić na dwa - górny i dolny:)jako całość coś mi sie to wszystko gryzie i na dodatek jeszcze multum czarnego...ale możliwe jest też że ja mam strasznie ciemny monitor:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam co wyzej zeby sie nie sugerowac :)

-Po pierwsze fatalny kadr nie do przyjecia. POlowe obraska mozna spokojnie usunac ( po prawej i lewej stronie)

- po drugie dziwaczna i nierealna glebia ostrosci (przy tak szeroko katnym ujeciu raczej wszystko bedzie ostre)

- po trzecie troche takie "odpustowe" kolrki tu zolciutko tam znowu blekitnie...

- po czwarte sam pomysl mi sie podoba :) niestety lezy troszke ralizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytam co wyzej zeby sie nie sugerowac :)

-Po pierwsze fatalny kadr nie do przyjecia. POlowe obraska mozna spokojnie usunac ( po prawej i lewej stronie)

- po drugie dziwaczna i nierealna glebia ostrosci (przy tak szeroko katnym ujeciu raczej wszystko bedzie ostre)

- po trzecie troche takie "odpustowe" kolrki tu zolciutko tam znowu blekitnie...

- po czwarte sam pomysl mi sie podoba :) niestety lezy troszke ralizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca wg. mnie bardzo dobra, na maksapodobaja mi się modele, jednak jest tu też trochę niedopracowania: czyli to co było mówione przedemną i takie głupie szczególiki jak np. to prostokątne okienko z prawej na dole - to zwykła tekstura??? śmiesznie bardzo to wygląda przy takiej szczegółowości portalu :)

No ale nie zmienia to faktu że praca jest spoko, a debiut na maxa udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komenatarze Wszystkie uwagi są cenne i zwracają mi uwage na błędy, z przyjemnością je kiedyś poprawie ( pewnie jak bede duży :-) bo na razie nawet nie mam własnego kompa ) Dzięki dla Sheetq za pomoc w renderingu THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności