Skocz do zawartości

Living death: istota


pazzi

Rekomendowane odpowiedzi

cholera to jest sliczne PAZZI, no no nie zła z ciebie zawodniczka ... brawo. a ten brzuch i miedniczka rozwalają w ogole wyglada dosc demonicznie! fajosko

 

apropos cyfrowych panienek koniecznie zobacz amazonsoul.com może warto powiękrzyć niektóre detale hehe ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wiesz pazzi? ta elfica/trollica miała mieć BRZYDKIE ciało a tym czasem wygląda całkiem całkiem..... coś tu oszukujesz....

 

____________________________________________

ZOM,,, co do zdjecia , to chodziło mi o ta żabke.. ;)

 

AHA ZOM i jeszzcze jedno... wpadlem na moment na to AMAZON.COM .... świetne modele i w ogóle całe scenki (krajobraz)

o co tam chodzi?? co ta ma byc? przygotowania do jakiego filmu? gry? piknme to to...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche za nisko zrobiles kolana ale anatomia kobieca jest ci do brze znana :) (prawdopodobnie przez ciagle masaze heheh) poprostu bomba - jestem pod wrazeniem - najlepsze kobiece cialo jakie widzialem tutaj na forum - (bez silikonowych piersi ehehheh) - brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi :) w końcu znalazłem ciut czasu aby poczytać o Twojej bitwie i muszę przyznać, że jesteś jedną z niewielu osób, której praca jest cholernie namacalna. Należą Ci się gratulacje. Piekne ciałko (jeśli na wzór swojego robiłąś to podwójne gratulacje). Sorki, że nie odpisałem CI wcześniej za posty ale ten \"cyrk\" mnie ciut przerósł a pozatym miałem ciut roboty. Jak masz jakieś pytania to wal na U2U.

 

Nie mogę się doczekać kontynuacji :)

 

pozdrawiam [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boowa, cieszę się że podoba Ci się moja... praca,

a to że wydaje się \"NAMACALNA\" to dla mnie duży sukces bo przecież to w końcu moja pierwsza postać...

Jestem szczęśliwa że mogę u boku kilkudziesięciu facetów czegoś się nauczyć. Jeszcze wczoraj miałam zero pojęcia o nanoszeniu swojej tekstury na model, ........i tak mnie to jakoś wierciło od środka że musiałam spróbować!

Łukasz, wielkie dzięki! To co udało mi się zrobić przesyłam ale myślę że to nie jest ostateczna wersja....chociaż trolica będzie miała twarz w takiej tonacji a ciało w podobnej ale o wiele ciemniejsze(chcę żeby łagodnie zmieniało swoją barwę i strukturę od góry do dołu).

Proszę, jeżeli macie jakieś uwagi?

Może zrobiłam coś nie4 świadomie i \"rzuca\" to się w oczy?

Będę wdzięczna za wszelkie komentarze[mruga]

 

PIERWSZY

i dla porównania stary render:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi. pazzi :D...

 

...pozwól mi zgadywać: namalowałaś teksturę ręcznie farbą na kartce w kratce?

 

.. ;) bo na profilu widać jakby przebicia tej kratki :)

 

proponuję Ci również poprawić górną wargę (co widać na profilu) bo jest ciut za płaska....i jeszcze ucho - nie wiem jaki był zamysł ale jego wewnętrzna część powinna być chyba stopiona z ciałem....

 

... tyle propozycji poprawek...

 

... a teraz pozwól, że wyrażę zachwyt nad tą teksturą :) dla mnie bomba... jest artystyczna... cieszę się, że na siłę nie dążysz do realizmu a raczej traktujesz maxa jako formę zaawansowanej techniki rzeźbiarskiej... nie będę podlizywał się ale bardzo mi się podoba i faktura i kolorystyka

 

pozdrawiam [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazzi po prostu jestem pod wrażeniem..żałujęże sam nie wpadlem na taki pomysł(tzn, na namalowanie teksturki...i o ile się zgodzisz to może jeszce spróbuję...ale to nic pewnego...

 

w każdym razie mnie ztyka jak patrzę(genialnie Ci usta wyszły) [piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KANA

witam..jestem tu pierwszy raz ale bardzo sięmi podoba...jesteś moją faworytką wśród bitwowiczów...naprawdę gratuluję pomysłu i wykonania..życzępowodzenia..jeszce tu zaglądnę...:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom, co do brwi! Ona nie będzie miała brwi(może zrobię jej stare rany po nich ale raczej nie-zastanowię się jeszcze bo nie śniło mi się to jeszcze!:)), Ona zamieniła się już w martwą materię; jedynie oczy i kształty ma jeszcze żywe.... zobaczysz jeszcze łzę, która wypłynie z jej martwych powiek! Ta elfica cierpi, czuje ból śmierci-cichej, powolnej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo kurde, nie moge , zaczyna mnie ta posatac przerazac a szczegulnie ta jej skóra chropwata , super textura , no powala mnie na nogi , nie moge sie doczekac jak pokazesz cos wiecej , bo mało szczegółów ma ta postac , hmmm aaaa co do oka to wypasione na maxa , podoba mi sie jak cholera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności