Skocz do zawartości

Living death: istota


pazzi

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Wszystkim za komentarze!...mam przerwę między zajęciami więc korzystam....

boms, z bump ale raczej zrezygnuję..... a to co widzisz to raczej ślady po pędzlu bo zbliżenia robiłam jeszcze bez bump\'a....

Do zobaczenia wieczorem!

[papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niewiem mi taka texturka bardzo sie podoba...

Pazzi chcesz dodac tej postaci jakies wlosy czy raczej nie? Proponował bym takie siwo-bląd, rzadkie i wypadające, tak żeby wygladalo ze kiedys byla piekna elfka, a teraz wyniszczona jakoms choroba czy czym tam umiera...

Sory ze sie wtracam poprostu ja to tak widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Pazzi, od początku śledzę twoje postępy i muszę powiedzieć że bardzo mi się podoba twoja praca. Sam pomysł jest niewątpliwie interesujący, a texturki bardzo nowatorskie :)

 

W tym unwarpie tam na pasku jest taka zakładka mapping (domyslam się że masz maxa 5). Z listy wybierz normal mapping, a następnie któryś z możliwych opcji, tą przy której będzie ci się najwygodniej mapować [mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna twarz ale tym razem nieskończona.... zastanawiam się czy nie zrobić ciemnej z bardzo wypracowanym obszarem na twarzy będącym czymś w rodzaju malowidła na skórze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Bomba...ta Elfka wchodzi teraz w maksymalny mroczny klimat..Elfy nocy itd....barzdo mi się podob aadobór tych kolorów..i ten Tatuaż ..ja wymiękam(gratuluję znakomitego wyczucia...)

 

pozdrawiam [jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi zawsze wiedziałem że na jednym z poziomów tej podświadomości jesteś mężczyzną,... może to echo świadomości zbiorowej całej ludzkości albo tylko wspomnienie poprzednich żyć po reinkarnacji którą odbyłaś jakkolwiek ciekaw jestem czy ten byt podlega twojej świadomości czy pozostaje w sferze nieświadomości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za komentarze!

 

Dziś pragnę oficjalne zgłosić swoje zawieszenie pracy! Nie ukończę tej postaci do końca bitwy !

 

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIM: Koleżance i Kolegom powodzenia we własnych bitwach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mog tylko powiedzieć - SZKODA bo fajnie się zapowiadało i włożyłaś w ta prace kawał dobrej roboty - nie tylko rzemieślniczej ale też artystycznej.......

 

...niestety każdy ma swoje powody

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model naprawde robi kolosalne wrażenie, i ubolewam nad faktem, iż nie skończysz go na bitwę. :( . Aczkolwiek wierzę iż wkrótce będziemy mogli ujrzeć go w całej okazałości, z teksturkami i myślę w jakiejś scenie. pozdrawiam i powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazzi no co ty nie odchodź..a przynajmniej rób i modelujj teksturuj, na tyle na i le czas Ci pozwala..ale nie odłączaj się jeszce ..zawsze można sięodłączyć1 godz przed terminem..

trzymaj się, a ja będętrzymać kciuki..

 

jesteśmy z Tobą...[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja cie pazzi rozumiem , ze przerywasz bo ja tez to robię, ale może da się jeszcze troszkę podciągnąć twoją Elfice/Trollice, jestes w znacznie bardziej zaawansowanym stadium modelowania niż ja z moim Bagniaqiem, więc podobnie jak SiThLoRd tak i Mistyczny Gohan i jego wierny pies Bagniaq pragną zachęcić cie do nie porzucania pracy nad modelem, (choć zawsze mozesz dokończyć pozniej no nie ;) ? przeto więc EL Bagniaq\'o również skompletuje się po sesji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie dostac do srodka wiec postuje, wiem ze masz ogromnie duzo pracy, ale licze ze jeszcze zobacze nowe screny z ta demonica...fajosko wyglada jak z jakis mokradel albo starego zawilgoconego zamku albo statku kosmicznego(ta wersja na czarno)

milo mi ogladac prace uzdolnionej i pracowitej kolezanki :)) hehe Pazzi jak dasz rade to pokaz jeszcze cos przed koncem . ale i tak jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ziom, system wywalił mi wczoraj kilka razy maxa. Nie mam szans na moim kopie wyrwnderować kompletnego modelu z texturami. Tak mi przykro! ....przyznam, zależy mi bardzo.... może niedługo uda mi się poprawić kilka podzespołów kompa[mruga]

 

Mam pytanie do moderatorów. BARDZO WAŻNE! :

jak będę mogła kontynuować moją pracę w następnej bitwie? Loguję się na nowo i temam pozostaje ten sam? I NAJWAŻNIEJSZE: czy mogę zmienić początkową koncepcję, temat? tzn. chciałabym aby moja istota była kimś innym niż miała być na początku, aby była inaczej ustawiona i miała inny charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ziom, system wywalił mi wczoraj kilka razy maxa. Nie mam szans na moim kopie wyrwnderować kompletnego modelu z texturami. Tak mi przykro! ....przyznam, zależy mi bardzo.... może niedługo uda mi się poprawić kilka podzespołów kompa

 

Mam pytanie do moderatorów. BARDZO WAŻNE! :

jak będę mogła kontynuować moją pracę w następnej bitwie? Loguję się na nowo i temam pozostaje ten sam? I NAJWAŻNIEJSZE: czy mogę zmienić początkową koncepcję, temat? tzn. chciałabym aby moja istota była kimś innym niż miała być na początku, aby była inaczej ustawiona i miała inny charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak juz wspominałem coś tu jest u ciebie z tożsamością ... ;)

 

PS ja sie wkurzyłem i w piątek wieczorem postanowiłem jakoś zakończyć bagniaq\'a.

Zajęło to tylko jedną (nie całą oczywiście) nockę i jakiś tam efekt jest, no fakt, materiał dałem tak na odpieprz sie i żadnej textury , ale JEST! pobawie sie nim po sesji

 

A teraz wracając do Ciebie, to też mogłabyś w sumie jakoś w jeden wieczór zrobić co trzeba , żeby oddać pracę, :) no chyba że nie chcesz tak robić i jak już coś oddajesz to w ostatecznej wersji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności