Skocz do zawartości

Supa Oko Nadchodzi


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

http://superoko.neostrada.pl/supa_oko.avi

 

Witam chcialem przedstawic wam zapowiedz mojej kolejnej krutkiej animacyjki. narazie to tylko zrobilem wstawke na szybciutko. Zapraszam do dyskusji. Poki co bedzie w samej postaci zrobione troche poprawek ..chodzi o miesnie wlasnie dopiero zaczlaem robic..animacja zrobiona zostala za pomoca Character animation technologies..narazie ruch postaci jest troche sztuczny ...ale niechce mi sie tego opisywac bedzie to poprawione...

 

Bohater to oczywiscie jest Super oko tak zwane ..pierwsza czesc animacji bedzie wsumie o niczym itd... NIECH KTOS COS NAPISZE A WTEDY..spadna z nieba kotlety..niewazne..NO ktory pierwszy pomnie pojedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie..wsumie to mi tez sie nie sciaga..od czasu do czasu chodzi te lacze a to wszystko zawdzieczamy naszej kochanej TEPSie..za jakis czas zrzuce na inny serwer...wrzuce zaraz jakis picture zeby zachecic wszystkich do zagladania od czasu do czasu i moze jakichs komentarzy...bla bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

updaty beda robione od czasu do czasu bo nie mam neciku w chacie. Nie zaduzo zem zrobil postepow z animacja..natomiast probowalem poprawic troche modelik..czyli pozmienialem to co widac i dodalem jeszcze miesnie do mojego super bohatera..ktore robilem po raz pierwszy w zyciu narazie siatka mi sie jeszcze chrzani dlatego pokazuje sam szkielecik z miesniami..animacja sie wogole nie zmienila..no i to tyle zamieszczam jeszcze linki do moich ekspresowych animacji dla mojej pieknej wybranki losu.nic szczegolnego pare godzin roboty (lego i kurczak)

 

supa oko miesnie(700kb) http://www.superoko.neostrada.pl/miesnie.avi

oraz te sity pity http://www.superoko.neostrada.pl/lego_poland.avi (2MB)

http://www.superoko.neostrada.pl/kurczak.avi (12MB)

 

no i zapomniana fajna bryka czyli http://www.superoko.neostrada.pl/fbryka.avi

 

a tu sa jeszcze jakies tam renderki pokazujace nowy model

 

no i tak wogole to moge powiedziec ze ten serw neostrady to chodzi w kratke raz dziala raz nie ..raz tak a czasem nie ... wiec kochany forumowiczu jezeli jestes ciekaw moich prac ..a nie udalo ci sie sciagnac za pierwszym razem ... moze ci sie uda nastepnym albo i nastepnym ..a moze wogole ci sie nie uda ..ale ogolnie to zachecam do probowania to tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No zapowiada sie ciekawie, animka postaci troszke sztywna ale jak ja masz dopracować to gitez. Zassalem narazie 1 filik i fabryka jeszcze sie ciągnie... Jak na taką zapowiedź dzwięki są dobre. Czekam na więcej...

 

 

[ Pozdrawiam VTR ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki za wasze dzwieki supa oko nastepny update dopiero za tydzien przewiduje..jezeli czas mi pozwoli..oglnie to do nastepnego tygodnia napewno juz bedzie gotowy juz wlasciwy fragment animacji.. Zapraszam do obejrzenia juz kurczaka bo dopiero dzisiaj mi sie udalo go wrzucic na serwer..jak mowilem wczesniej animacja kilka godzin roboty robiona na zamowienie dla mej babuni

 

http://www.superoko.neostrada.pl/kurczak.avi (12MB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowlasnie z tutorialami slabiutko..jedyne co moge polecic to strone gdzie jest mnostwo rysunkow z anatomi..mi to narazie kiepsko wychodzi (robilem dopiero poraz pierwszy) wszystko mi szwankuje mam za duzo miesni ..ale i tak chodza nie tak jak trzeba ..siatka sie sypie..jak miesien chodzi w jedna strone normalnie to w druga sie wigina w nienaturalny sposob..wszystko sie chrzani..duzo pomoglo mi zobaczenie w 3d miesni (ACT w scenach sa dodane dwa przykladowe szkielety z miesniami na ktorych sie wzorowalem ..co mi kiepsko i tak wyszlo narazie)..wszystko jest do bani po tylu godzina spedzonych nad rozwiazaniem tego problemu wkurzylem sie i wrocilem do poprzedniej wersji mojego super bohatera ver 1.0 narazie robiem animacje do niego..jak skoncze i czas pozwoli to sprobuje odnowa zaprojektowac te miesidla. ale sie nagadalem wawawiwa..lece na zjaecia no to nara srara.pZDR dla wszystkich trzymajcie sie ramy to sie nie posramy jojo..adres podam pozniej bo sie teraz spiesze ..a nie moge znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update.. czyli poczatek samej animacji jeszcze wiele do zrobienia i poprawienia ..narazie zajalem sie sama animacja postaci...a oto proba synchronizacji dzwieku z cala mimika powiedzmy twarzy jo jo ..milego ogladania

 

http://www.superoko.neostrada.pl/supa2_dzw.avi

 

Ostrzegam! czasami wystepoja problemy ze zgraniem filmiczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie twarz bez zarzutu, ale:

 

nie podoba mi sie jak chodzi, to nie pasuje do super bohatera raczej do jakiegosc zniewiascialego mula ;) moze bardziej powinien wypiac klate a ramiona odchylic do tylu i zrobic by sie nie garbil przy chodzeniu a raczej w druga strone, by widac bylo jego szybkosc i sprawnosc fizyczna ?

 

a najgozej wyglada moment gdy sie odwraca w strone kamery, powinien szybciej postawic prawa noge na ziemi i zrownowazyc nia balans ciala, albo powinienes przeniesc ciezar ciala (odgiac tlow) na druga strone dla rownowagi, bo wyglada jak by cos niewidzialnego trzymalo go by nie upadl w tamta strone :) po za tym ta prawa noga nie powinna sie przesuwac po ziemi gdy juz na niej stanal

 

przepraszam za krytyke, ale chyba sie ze mna zgodzisz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no sluszne uwagi sluszne...ale doskonale jestem tego swiadom..jezeli chodzi o obrot to jest skaszaniony totalnie..ale to jest wina tego ze anima jest zrobiona na warstwach..i te przejscie jest do dupy..mam w planie to poprawic..te wszystkie niedociagniecia..ale to na samym koncu..Jezeli chodzi o samego bohatera czyli SUPER_OKO to jest troche inaczej..nie napisalem o czym bedzie animka..zeby sie ludzie nie czepiali co do mego pseudo scenariusza..Tak naprawde to moj super BOhater..Bedzie mega_PIPA! czyli tzw PSEudo_bohater..wsumie to on nic nie potrafi..a jezeli chodzi o chod..to sa skaszanione nogi..a jest tak pochylony dlatego ze to mial byc jakby polglowek w stylu DRESSSS! tepy wzrok itd. ale DZIEKI dzieki za zainteresowanie..piszcie dalej..anima jest w polowie juz zrobiona..tylko nie chce mi sie jej renderowac narazie!!! OJOJJ same moje posty nie dobrze..NIKT MNIE NIE LUBIII!!!!!

WHYYYYY...DLACZEGO!! ZANIEDLUGO WSZYSTKO WRZUCE NA INNY SERWER..a dokladnie jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności