Skocz do zawartości

postacie 3D: żółwie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm ok MareG zobaczy się jeszcze choć przyznam że wydawało mi się iż ta wersja jest bardziej strawna :)

Mr.Duck - dzieki

Seatr co masz na myśli pisząc "fatalne podłoże" - chodzi ci o to że ulica tak nie wygląda w rzeczywistości czy wogóle, że to ulica, a nie trawniczek czy co? jak jush jedziesz to do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wzrok przyciągnięty przez żółte pasy napoczątku skoncentrował sie na drodze i niezabardzo mu sie spodobała gdyż wygląda jak rozsypane ziarno, wieje pustką i nic ciekawego nie prezentuje. Z tyłu żółw wychodzi z kratki ściekowej i moje oczy cały czas skupiają sie na ulicy........co tu dużo gadać popraw texture, urozmaić środowisko (krawężnik, kałuża, śmieci...itp) i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołoże swoje trzy grosze.

 

Ładne to to... ale to nie żółw... To mutant ze sklejoną z dwóch części skorupą :|.

 

Spodnia część skorupa nie tak wygląda... Zalecałbym zajrzeć do jakichś referek lub przynajmniej na Fox Kids do bajki Teenage Mutant Hero Turtles ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jak pomysł - widziałem to już w wojowniczych zółwiach ninja, a te... ten z przodu to raczej mi przypomina Ufola :) wbitego w skorupe jakiegoś orzecha :), na twoim miejscu zatrzymałbym głowe i zamienił na innego stwora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności