Skocz do zawartości

sweep 2 rails - problem


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie :P nie wiem dlaczego nie chce zrobic sweepa - zaznaczone linie zrrobione blendem sa railami. daje enter i pisze ze two surfaces ar to cloose :|

 

moze ktos tez sie kiedys z tym spotkal i udalo mu sie to rozwiazac?

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

sprobuj tak ... wyextractuj isocurves'y tam gdzie zaznaczylem na zielono ... zblenduj je tam gdzie na niebiesko ... uzyj sweep 2 tak jak zaznaczylem ... :)

 

powinno wyjsc prawie tak jakbys sobie tego zyczyl ... powodzenia kome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, dalem sobie rade - pewnie dla was jest to nic ale dla mnie wielki sukces ;D - nie dawalem za raile tych dluzszych bo mam oddzielne surfy dachu i szyb wiec nie daloby sie na nich zrobic 2surfa ale zrobilem tak ze wyextractowalem isocurvy na krawedziach tych surfow dachu i szyb, zjoinowalem i w miare zadzialalo ;)

 

SansSerif - nie koniecznie ma byc ladnie ;D robie z tutka i ma to na celu zebym zrozumial zasady a nie zrobil ladny dokladny model ;) to dopiero pierwsze podejscie :D

 

a nie wiedzialem jak to zrobic bo w tutku jest troche niedokladnie opisane, polowe robie na wyczucie i z wlasnych 'umiejetnosci' ;D

 

dzieki i pozdrawiam. jak niepotrzebny watek to usune ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz robisz takie rzeczy home to lepiej sie sprawuje moim zdaniem Dupedge niz extract przy samej krawedzi :) zwlaszcza jak bedziesz mial trimowane powierzchnie ... to twoj sposob ni hu hu nie zadziala ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności