Skocz do zawartości

Scena 3d : Exporing Human anatomy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość styczny

może to jest jakiś filmik (rendering 3.5h) hehe ja bym niezostawił mojego pc na 3.5h żeby zobaczyć ... zabrakło mi słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co w tym trudnego do odczytania, akcja dzieje sie w przyszlosci, wielkie roboty zlapaly ludzi i robia na nich experymenty, na obrazku widzimy jeden z tych testow....i tyle....^^'' Kompozycja jest jaka jest, nie mam czasu by ja zmienic, co do dziury z tylu glowy to nie wiem skad sie wziela, zreszta to malo istotne ^^''

Do styczny : 3,5h to nie bylo dlugo jak na taka rozdzialke (1500/850), czy warto bylo czekac, mysle ze warto bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

roboty niemuszą experymentować one są zaprogramowane albo wie albo nie ale napewno robot przez exsperymentowanie by niedochodził do czegoś niewyciągał by wniosków roboty nierobią z ciekawości

 

tak myśle hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

a tak sie przypatrzałem przez chwile i pomyślałem może ten kościelec idzie na dyskoteke takim luźnym krokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka historyjke: odlegla przyszlosc-wypaczone poczucie estetyki i piekna-zdegenerowany osobnik oglada tanczacego wisniowego truposza i czerpie z tego chora satysfakcje:)to juz chyba bardziej pasuje ale krotko nad tym myslalem-jak mnie najdzie cos lepszego to podesle -obiecuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek ... najwyżej przeciętny, nigdy bym się nie domyślił o co w nim miało ponoć chodzić, myślałem przez chwilę że to okładka do ksiązki popularnonaukowej.

roboty niemuszą experymentować one są zaprogramowane albo wie albo nie ale napewno robot przez exsperymentowanie by niedochodził do czegoś niewyciągał by wniosków roboty nierobią z ciekawości

 

tak myśle hehe

nie myśl tyle, a jeśli już zebrało Ci się na mędrkowanie, to sięgnij wcześniej po literaturę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności