Skocz do zawartości

Scena 3D: ulica noca


Murky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

To moja druga powazniejsza praca i pierwszy dlugoterminowy projekt :)

 

Planuje ten tunel umiescic we wnetrzu jakiegos stoku, gory. Poniewaz nie bardzo wiem jak zrobic zakret tunelu :/ (Bend sie nie spisuje) pomyslalem ze tunel moglby byc zawalony. Co sadzicie o umieszczeniu na ulicy czy chodniku 2 zataczajacych sie pijakow (obaj by trzymali butelki z wina w podniesionych na bok rekach)?

 

Dziekuje za wszelkie komentarze i sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać jakieś postacie, to nie pijaków. Nie pasują moim zdanie do tej sceny (jeśli tunel ma być zawalony). Zrób lepiej jakiś ambulans, policję, barierki, lekarzy z uspokajającą dawką povulonu, dziennikarza TVN-u etc :) (np. Wrona z "Pod napięciem")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie przesadzilem ale w koncu zapodaje tutaj 2 kolejne renderki abyscie mnie poprawili ;-)

 

Ps. zdaje sobie sprawe ze zjechanej texturki gor i jeszcze nie zupelnie ciekawego sposobowu zasypania tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już wymieniłeś 2 najważniejsze niedociągnięcia. Skoro zrobiłeś aż czteropasmowy tunel, to powinien być on wsparty po środku jakimiś kolumnami. Narazie wszystko wskazuje na to, że ktoś nasypał do środka piasku a nic się nie zawaliło.

 

Gratuluję natomiast oświetlenia - wygląda całkiem nieźle, buduje atmosferę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie zapowiada, chociaż w pierwszym renderze nie zgadzają mi się proporcje (poręcz a latarnie). Zrób jakieś załamanie się stropu czy coś do tego zasypania, może też jakieś roślinki przed tunelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol hehe :) Zebym to ja wiedzial o autobacku zanim otwarlem 3 inne projekty ;p Nic, od razu ustawiam ilosc plikow a autobacku na wiecej niz 3 i zabieram sie za robote od nowa, zreszta jak widze wcale nie jest tak duzo tego do odrobienia, i teraz to bedzie chyba jednopasmowka

 

Yamakasi: najpierw byla jedna lampa, potem wpadlem na pomysl ze przydaloby sie jakby ona na czym stala, potem wpadlem na pomysl o zrobieniu reszty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności