Skocz do zawartości

Pojazd 3D: concept car


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

matarial kiszka ale co ja widze troche audi Le Mans/RSQ troche chevroleta Corvette i jeszcze wymiarowo i linią Cadillaca Sixteen smieszna mieszanka ale moze byc ladnie prawie bo bez tej corvetty by to troszke lepiej wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do audi rsq to się zgadza ale corvetta i sixteen ?????? gdzie ?? :]

dodam jeszcze że autko modelowane było bez użycia mesh smooth i renderowane w scanlinie

sikham: felgi miały być takie proste w formie :) jak i reszta samochodu, nie chciałem żeby wyszło z tego coś w rodzaju wiejskiego tuningu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor jak gdzie boczny wylot czy cholera wie co to jest to corvetta a sixteen to juz pisalem wymiary i tera tak ogladnolem cadillacka i powiem ci tak szyba boczna i samksztalt i ulozenie wydechow(moze to nie dokladnie to samo ale podobna wizja) no ale nie wazne tak mi sie tylko kojazy bo to bardzo specyficzne samochody i jakos te elementy mi sie wlasnie z nimi skojazyly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jawor mi niechodzi o to żebyś robił jakieś wydziwione felgi

poprostu dałes doopy modelując tak felgi i opony śmiesznie one wyglądają jak z toycara za 3.5;-

 

im więcej patzre tym mniej mi sie tył podoba tak jakby samochód go musiał ciągnąć za sobą :)

 

ja tu widze troche rx8 (drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Dla mnie znow materialy leza, gora zbyt delikatna w stosunku do dolu. Nie moze byc tak ze gora delikatna jak motylek a dol swoja masa przypomina ruski czolg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts: oto siateczka o którą prosiłeś

 

wireframe2.jpg

 

Loozack: około 250.000 poly

 

kome: niestety już się nie głosuje (ale głosy nowych userów i tak nie były liczone :( )

 

mentaller: co jest nie tak z oponami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności