Skocz do zawartości

Obiekt3d:Zapalnicha


Sajrusx

Rekomendowane odpowiedzi

no to next wip na tej stronie...i to mój do tego no no...jaki ja rozwijający...no dobra teraz po rebooku bedzie coś składnego i ładnego myśle znaczy zapalniczka, teraz to ludzie bedziecie mi musieli pomóc z extrudowaniem niektórych rzeczy...już niedługo pierwsze pytania...bedzie trudno z tą zapalnichą, rebuk był pikusiem do tego..hehe...zrobie kilka zdjęć i sykne na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co to za wyrazenie !! "sykne na ten temat" ja tam z tobą "ziomalu" w ten sposób rozmawiał nie będę.poza tym pomóc to my Ci możemy jak ładnie nas zapytasz a musimy- nauczyc poprawnego wyrazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to umieszczamy swoje prace na WiPie, żeby się uczyć i rozwijać, słuchać i korzystać z uwag innych ludzi. Pokazałeś już wiele swojch prac Sajrusx, ale nie zamierzasz nikogo słuchać. Za każdym razem popeniasz te same błędy i nie poprawiasz ich. Nie widzę sensu pisać kolejny raz, że używając meshsmootha musisz robić czworokątne poligony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne updejty troche jak widać udało mi sie ulepszyć a tamta strona jest przepełniona jak na razie...ma limit transferu...co myślicie? nie wiem co zrobić z tym łączeniem...piszcie jakie błędy dalej robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z materiałami do mojej zapalniczki bo mi dziwnie raytrace działa i nie wiem jak zrobić takie materiały bo jak robie raytrace to mi dziwnie materiały wyglądają takie świetliste i wogóle ani to wygląda jak materiał ani to wygląda jak metal...możecie mi jakoś pomóc? a może ja źle śawiatło ustawiam a może ja zbyt dużo tego światła ustawiam bo tam jest jakieś 8 omnich które oświetlają tą zpalniczke z wielu miejsc naraz, jedne mają ustawione cienie a 3 nie mają...a i jak ustawić te ustawiania cienia żeby był miękki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ci książke 3DS Max Techniki modelowania z serii biblia. Tam znajdziesz wszystko, myślę że w jakieś 2 dni jak sobie trochę poczytasz i poćwiczysz to bedziesz umiał o 100 % więcej niż teraz.

W naukę trzeba inwestować, żeby móc potem czymś zabłysnąć. No i ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm...a jakiegoś ebooka nie można mi polecić?? Mam knige 3ds podstawy czy coś takiego...taka fajna kniga co podstawy jakie takie daje...trzeba mi ebuka z biblią...wiem że jest supa...ale ja nie mam kasy żeby dać ileś tam złotych...bieda piszczy po kątach zaraz wstępne renderki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest bo nie wiem co jej jeszcze brakuje...to znaczy jak ją tak ustawić...no miałby być szczegóły...ale nie wiedziałem jak je zrobić.......fak....np. 6 dziurek po środku zapalniczki poniżej tego kółka z obrazkiem...i po bokach takie wydrążenia...jak pocutowałem niektóre rzeczy i wyextrudowałem to mi takie bugi wyskakiwały że mi kompa zżerało....tyle robalów...że zaniechałem drążenia w zapalniczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności