Skocz do zawartości

Wyścig :"Bieg do koryta" / "Run to the trough"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No chłopaki, piękna robota!! Bałem się że zrobicie fajne kocepty i na tym się skończy. Że pomysłu bedziecie się trzmać, a wyglądać bedzie inaczej.. No ale oddaliście to co w konceptach idealnie! Oukej teraz juz sprawy techniczne: Pozycja grubaska super, dynamiczna, czuć akcje. No dobra wszystko mi się podoba poza językiem.. Podpisuje się pod innymi. Powykręcaj go! Pozdrawiam i poganiam do pracy, bo musze zobaczyć efekt koncowy! ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo ale wracam...to co za tydzien koniec ??? hehe zartooje ale fakt faktem ze by sie przydal bo wiraze takie ostre ze ryzyko wypadniecia jest wielkie (doba ma za malo godzin by wszystko dalo sie zrobic). Maly update to wersja robocza jeszcze ale jak to sie mowi...ROBI SIE :) -bo jeszcze kapka czasu zostala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy jedziemy...bylebysmy sie nie rozbili gdzies po drodze (nawet na pivvo nie wychodze ;) ) .Zaraz odpale mojego mega kontekstowego tlumacza i po tym jak przestane sie smiac z jego interpretacji, bede mial opis :) hyhy ofkoz zartooje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee jak dla mnie to siakos to wszytko sie zatraca,,,, zupelnie odbiega to od moich wyobrazen, zapowiadalo sie super, a w konsekwencji narazie tak nie wyglada, nie pasuje mi scena, strasznie nie pasuje... hehe wymadrzam sie a nie mam pomyslu co zrobic aby bylo good: ],,, licze ze macie jesczze asa w rekawie: ] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. na szczescie jest jeszcze chwila zeby wspomnianego asa naprędce "dodrukowac" wiec zamierzamy z niej skorzystac :D mam tylko nadzieje ze w tej pogoni nie zlapiemy jakiegos kapcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności