Skocz do zawartości

Szkice zeszytowe cz.3


Fira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strasznie nudne musza byc te zajecia z filozofii ;) Prace swietne jak zwykle! Musicie rysowac na takich ogromnych formatach (140x100) czy to Twoj wybor? To jakis twardy węgiel?

 

Co do rozpoczynania nowych watkow mysle, ze to nie taka zla taktyka. Przynajmniej wiadomo, ktore prace ludzie komentują. No i przeciez cale forum czeka na kolejne odslony zeszytowych szkiców :D A tak nie wiadomo czy to tylko odpowiedz czy też doszly nowe prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wątek jest ciekawy,wart podglądnięcia przez zainteresowanego dobrą grafika który wcześniej tu już był.To wydaje mi się że nie ma sensu później szukać innych postów autora na forum.Z pełnym szacunkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie sie bawilem ołowkiem , costam bazgralem na kartce. zobaczylem Twoje prace i dalem sobei spokoj z rysowaniem na dzis :) argh, wrzucaj wiecej ;) a moze pobawisz sie w designera i jakis concept car narysujesz hmm ?:) plz plz plz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że tak nie można, jestem tu od niedawna, sorki

 

Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza :) Szczegolnie takich osob jak Ty.

Co do prac, to jak zawsze swietne... brak slow poprostu :)

 

Pozdrawiam,

Mw4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na B2 rysowanie zajmuje Duuużo czasu. Modela nawet raz na takim formacie nie skończyłem, więc respekt.

Mam też pytanie co do stażu. Jak długo już rysujesz? (może to juzw jakimś wątku było ,ale nie zauważyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na B2 rysowanie zajmuje Duuużo czasu. Modela nawet raz na takim formacie nie skończyłem, więc respekt.

Mam też pytanie co do stażu. Jak długo już rysujesz? (może to juzw jakimś wątku było ,ale nie zauważyłem).

Rysuję od zerówki:D Tak naprawdę to pytanie chyba nie ma odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiujesz na Akademii? :> Co do tego dzieciaczka namalowanego - troszkę irytują mnie powtarzające się te same pociągnięcia błękitną farbą w cieniach - szczególnie dolna partia ciała drażni. Co do rysunków to faktycznie niezłe :) uściskuję dłoń z przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak patrze na te twoje rysunki droga/drogi "fira" i prawde mówiąc widziałem wszystkie twoje prace na tym forum ale za chiny nie moge zrozumieć tego dlaczego ciągniesz nadal coś bez sensu... fakt szkice są fajne ale takich szkiców widziałem wręcz tysiące u ludzi studujących na akedwmi sztuk pięknych i teraz w większości tacy co dziurgali takie idealne ciałka itp. stoją na długim targu i nadal dziurgają...według mnie powinaś narazie przystopować i eee, pomyśleć nad jakimś WIĘKSZYM projektem a nie jakieś wyjeban... powtórki.

PS.Jestem w stanie uwieżyć, że masz talent ale narazie z tego co ja widziałem chyba nie chcesz pokazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oto by zrobiła jakiś obrazek który miał by "konkretny temat" (np.koniec świata, krańec żeczewistości itp) a z tymi targowymi dziergaczami chodziło mi oto, że spotkałem wiele osób o podobnym sposobie rysunku właściwie wszytki zarabiają w dany sposób... a pozatym jeśli (niekonicznie) chciała/chciał by się zajmować rysunkiem zawodowy to większość eee, zleceń jakie dostajesz to zlecenia do reklamówek alo zostajesz edytorem w jakiejś firmie która zajmuje się obróbką obrazu.

 

PS.A pozaty szkoda mi karzdego grafika który "kończy na ulicy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pozaty Fira ja mam do ciebie wielki szacunek wydajesz się spoko dziewczyna ale jak chcesz zajć daleko, musisz postarać się wykreować coś co można nazwać!!! ja naprzykład od żłobka rysowałem postacie itp i teraz jak ktoś prosi mnie o obrazek np.umierającego miasta to zbiera mi się na wymiociny :) (czy. nie chce mi się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, w tym problem, to juz nazywam: 'Faun w buciorach z chłopcem kontemplujący kolejny dzień', 'techno chocobo - zmutowany kanarek protestujący przeciwko zanieczyszczeniu srodowiska miejskiego', 'Grzebiący w kroczu'

Mówiłeś o tysiącach rysowników, ostatnio ktoś mi pisał o setkach, mnożą się cholery w zastraszającym tempie. Zarabiać na rysowaniu nie trzeba koniecznie siedząc pod barbakanem, poza tym wróżysz przyszłość kolesiowi widząc jedna, niewielką część tego co robi, to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za dyskusję a Biglebowsky dzięki za wstawiennictwo. Co do przyszłości, to plany swoje mam i to dość sprecyzowane, galeria pod ratuszem nie była brana pod uwagę. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności